4 травня 2022, 13:50

"Волдеморт, посунься": пропаганда Кремля звинуватила ЗСУ у використанні "чорної магії"

Кремлівська пропаганда продовжує пробивати дно, щоб виправдати війну проти України та вбивства десятків тисяч українців.

"Волдеморт, посунься": пропаганда Кремля звинуватила ЗСУ у використанні "чорної магії"

Фейков про "біологічну зброю" вже, мабуть, недостатньо, щоб переконувати росіян у необхідності продовжувати кровопролитну війну проти України. Мілітаристський чад серед населення почав стихати.

Щоб його підігріти, кремлівська пропаганда взяла нові висоти. Так, підконтрольний владі РФ пропагандистський ресурс РІА "Новости" звинуватив ЗСУ у використанні "чорної магії".

Одіозне видання поділилося з росіянами фантастичною історією про накритий ними "штаб українських мінометників" у селі Трьохізбенка на Донбасі. Там вони нібито виявили сліди використання чорної магії.

РІА "Новости" навіть залучило до створення фейку якогось "експерта" Катерину Дайс, яку представило як "культуролога". Вона "пізнала" у малюнках "магічні печатки темних сил". Не забули пропагандисти і про свою улюблену "нацистську символіку".

"Адепти потойбічних сил намагалися "освятити" зброю та робили позначки кров'ю", - йшлося у повідомленні пропагандистів Кремля.

Ймовірно, казками про "чорну магію" Кремль намагається, зокрема, порозумітися з росіянами через відсутність успіхів у "другої у світі" армії РФ на полі бою. Не виключено, що незабаром пропаганда РФ виправдовуватиме поразку у війні фейками про те, що на боці ЗСУ воює нібито не лише НАТО, а й сам Сатана.

Раніше Путін заплутався у фейках для Гутерріша, заявивши, що знає, хто влаштував геноцид у Бучі.

Ми також писали, що Міноборони РФ втретє випустило фейк про взяття Рубіжного – Гайдай висміяв окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини