4 травня 2022, 07:46

Кадиров закликає Путіна провести другий етап "спецоперації", назвавши ключову мету

Генерал тик-токерських військ Рамзан Кадиров закликає Кремль анонсувати другий етап "спецоперації" проти всієї України та її мешканців.

Кадиров закликає Путіна провести другий етап "спецоперації", назвавши ключову мету

Учора, 3 травня, у Мережі з'явилися кадри, на яких головний тик-токер РФ Кадиров, перебуваючи на території якогось розкішного готелю, вимагає від російських військ воювати проти мирного населення в Україні.

Спочатку голова Чечні привітав усіх мусульман із минулим святом, після чого заявив, що на сьогоднішній день його головною темою є Україна, інформує "Український Діалог".

Тік-токер встиг похвалитися "успіхами" російської армії на Луганщині. Також він заявив, що 3 травня армія РФ "знищила" цілі колони "нацистів" у Маріуполі та у районі Попасної. За його словами, російська армія потихеньку просувається до "визволення" всього Донбасу від "нацистів".

Проте голова Чечні вимагає від Путіна провести другий етап спецоперації, але вже проти всієї України. На його думку, Захід вирішив передати Києву все нове та дуже гарне озброєння. Український уряд його планує роздавати всім жителям країни, щоби вони воювали проти РФ. "Цього не можна допустити, щоб зброя потрапила до рук усіх, тому що почнеться хаос", - заявив тик-токер.

Кадиров хоче, щоб російська армія захопила Харків, Київ та… Херсон, який ще у березні російська армія окупувала.

Раніше ми повідомляли, що війська тик-токера Кадирова вивозять із території України не лише сільськогосподарську техніку, а й зерно.

Нагадаємо, син Аслана Масхадова не сумнівається, що щойно не стане Путіна, слідом за ним вирушить і голова Чечні Кадиров.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини