7 квітня 2022, 08:02

Близько 60 військових із Пскова відмовилися воювати проти України

Близько 60 військовослужбовців із Пскова не захотіли стати гарматним м'ясом і відмовилися їхати воювати в Україну.

Близько 60 військових із Пскова відмовилися воювати проти України

Напередодні стало відомо, що псковські військовослужбовці були в Україні на початку війни. Проте одразу після першого бою їх вивели до Білорусі через великі втрати. Після ротації та комплектації їх знову хочуть відправити в Україну.

Російське видання "Псковская губерния" пише, що близько 60 російських солдатів не хочуть повертатися на передову. Дехто вже написав рапорт про звільнення, але іншим погрожують кримінальними справами.

Це вже не перший випадок, коли контрактники не хочуть воювати проти України. У березні на Кубані було звільнено голову роти ОМОНу "Пластун" Фаріда Читаву й 11 його підлеглих, які відмовилися їхати в Україну.

Спочатку рота ОМОНу була біля Криму на навчаннях, проте 25 лютого їм сказали висуватися в Україну. Російські силовики відмовилися виконувати наказ і повернулися до Краснодара.

На початку березня залишили Україну й 11 бійців ОМОНу з Хакасії. У лютому вони були на навчаннях у Білорусі. Пізніше їм видали амуніцію, щоб придушувати мітинги. У перші дні війни ЗСУ ліквідували багатьох бійців ОМОНу, а ті, що вижили, залишили територію України.

На початку березня 80 солдатів-строковиків написали рапорт про відмову їхати в Україну. Всі вони з території Криму та мали висунутися у бік Херсонської області.

Раніше у Мережі з'явилися кадри з Михайлівська (РФ), де на цвинтарі з'явилося 26 нових могил, у яких поховані солдати й офіцери з ПДВ ЗС РФ.

Нагадаємо, військовий експерт Копитько розповів, чому російська влада намагається приховати справжні цифри щодо кількості загиблих солдатів ЗС РФ в Україні.

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу!

Слава Україні! Разом ми – СИЛА!

Патреон – https://www.patreon.com/Ukraine365

Paypal – [email protected]

Карта банку – 5168742727446407 (гривня)

Не пропустіть важливу інформацію!

Підпишіться на наш Телеграм-канал https://t.me/Dialog_Ukraine

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини