7 березня 2022, 07:49

Московський піп розповів, з якими країнами Путін розпочне війну після України

Московський протоієрей Артемій Володимиров закликає до транскордонного насильства заради відродження прототипу СРСР.

Московський піп розповів, з якими країнами Путін розпочне війну після України

Під час проповіді у храмі Олексія людини Божого Олексіївського ставропігійного жіночого монастиря протоієрей Артемій Володимиров прямим текстом озвучив список країн, які Росія бачить у складі якоїсь нової імперії.

"Коли вся велика і мала, і біла Русь зможе єдиним безсмертним полком пройти від Владивостока до Калінінграда. Сподіватимемося, що найближчим часом до нас приєднається Молдова, Казахстан, Україна нещасна, на підході Грузія. Ну, а що буде з Прибалтикою - самі можете здогадатися. Сьогодні вони постачають як перевалочну базу зброю для винищення слов'ян", - заявив піп.

Він також закликав молитися вдома про "перемогу над темною фашистською ордою", яка нібито захопила всю Європу. Тепер Росія взяла на себе роль борця за правду та влаштувала в Україні спецоперацію, "щоб влаштувати нюрнберзький процес над усією Європою".

Росія напала на українські міста о 05:00 24 лютого після заяви Володимира Путіна про початок "вимушеної військової спецоперації".

До 6 березня окупанти розбомбили Харків, Київ, Чернігів, "прасують" Суми, штурмують Херсон і Миколаїв, обстрілюють Донбас. Проте жодне велике місто не капітулювало перед загарбниками.

Жертвами окупантів є сотні мирних людей, зокрема 38 дітей.

Незважаючи на заклики до миру, Міноборони РФ анонсувало нові удари по Україні.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини