21 лютого 2022, 21:28

Путін перейшов до прямих погроз Україні, пригадавши декомунізацію

У ці хвилини Володимир Путін виступає зі зверненням по Донбасу, але його промова перетворилася на якийсь політико-історичний екскурс про Україну.

Путін перейшов до прямих погроз Україні, пригадавши декомунізацію

Промова Володимира Путіна від 21 лютого – майже калька його статті "Про історичну єдність росіян та українців", що була опублікована у липні 2021 року. Сьогодні він також каже, що Україна нібито цілком і повністю була створена Леніним, а комуністи необдумано зробили щедрі територіальні "подарунки", маючи на увазі Крим і Донбас.

"Це підтверджується архівними документами. Включно з жорсткими ленінськими директивами щодо Донбасу, які буквально втиснули його до складу України. А зараз "вдячні" нащадки позносили пам'ятники Леніну в Україні. Це у них декомунізацією називається", – заявив господар Кремля.

Звертаючись до України, Путін перейшов на відкриті погрози: "Ви хочете декомунізації? Ми можемо показати вам, що таке справжня декомунізація".

Президент РФ звинуватив Україну у тому, що вона не брала участі у погашенні боргу СРСР, а примудрилася претендувати на радянське майно за кордоном.

Нагадаємо, 21 лютого у Москві відбулося засідання Ради безпеки РФ, де обговорювали питання визнання ОРДЛО. Путін не озвучив остаточного рішення, пообіцявши ухвалити його до кінця дня.

У Кремлі також повідомили, що у телефонних переговорах із президентами Франції та Німеччини господар Кремля підтвердив намір підтримати "ЛДНР" і визнати їх "незалежність".

Володимир Зеленський скликав екстрене засідання РНБО та проводить консультації із західними партнерами.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини