11 лютого 2022, 18:42

Зюганов слідом за Жириновським опинився у лікарні: що сталося

При рішенні про госпіталізацію Зюганова враховувалися операції, які лідер російських комуністів переніс останніми роками.

Зюганов слідом за Жириновським опинився у лікарні: що сталося

Ситуація з головою російської партії ЛДПР Володимиром Жириновським, який потрапив у лікарню з коронавірусом, мабуть, серйозно змусила замислитися ще одного ветерана російської політики, 77-річного голову КПРФ Геннадія Зюганова. У п'ятницю, 11 лютого, стало відомо про госпіталізацію лідера комуністів із профілактичною метою на тлі епідеміологічної ситуації у РФ.

Як повідомляє "Інтерфакс" із посиланням на прессекретаря партії Олександра Ющенка, рішення про госпіталізацію Зюганова ухвалювалося з урахуванням тих оперативних медичних втручань, які останніми роками переніс політик. Крім того, останнім часом у лідера комуністів було помічено симптоми застудного захворювання.

Своєю чергою РБК із посиланням на пресслужбу КПРФ повідомляє, що стан Зюганова оцінюється як нормальний. Передбачається, що він пробуде у медзакладі до п'яти днів.

Нагадаємо, цього тижня стало відомо про госпіталізацію Жириновського з коронавірусом. ЗМІ писали, що у 76-річного політика діагностовано двостороннє запалення легень.

Джерела називали стан лідера ЛДПР "критичним" і повідомляли, що він підключений до апарату штучної вентиляції легень. Перебіг хвороби ускладнюють супутні захворювання.

Також повідомлялося, що Жириновський, який 8 разів вакцинувався проти COVID, тривалий час приховував своє інфікування коронавірусом. Не виключено, що це було зроблено, щоб не дискредитувати російську вакцину.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини