7 лютого 2022, 09:34

Захарова звинуватила Захід у вигадці загрози можливого вторгнення Росії в Україну

У МЗС РФ упевнені, що Британія та США спеціально вигадали загрозу вторгнення Росії в Україну заради "героїчної боротьби".

Захарова звинуватила Захід у вигадці загрози можливого вторгнення Росії в Україну

У Росії впевнені, що Захід спеціально вигадав існування загрози вторгнення Росії в Україну, щоб відвернути громадськість від своїх проблем. Водночас Вашингтон нібито хоче відродити свій імідж "непереможного" на тлі минулорічних подій в Афганістані.

Сьогодні, 7 лютого, у МЗС Росії заявили, що Москва "ніколи" не планувала вторгнення в Україну та все це вигадки двох країн - США та Великобританії, написала на своїй сторінці у Telegram-каналі Марія Захарова.

Офіційний представник МЗС Росії вирішила прокоментувати останню заяву Жозепа Борреля у його блозі від 30 січня 2022 року. Вона впевнена, що або глава МЗС ЄС не знає, про що пише, або його сторінку веде зовсім інша людина.

Захарова заявила, що Боррель стверджує про російську агресію, але вже минуло багато часу, а Москва ще не напала на Україну. У МЗС РФ упевнені, що загрозу російського вторгнення вигадали самі американці та британці. Захарова впевнена, що насправді Захід зібрався розпочати "героїчну битву" з Росією.

Напередодні візиту до Росії глава МЗС Британії Ліз Трасс заявила, що не вірить заявам Москви про те, нібито вона не мала та немає планів щодо вторгнення в Україну. Вже цього тижня Трас із робочим візитом відвідає Москву та зустрінеться з главою МЗС РФ.

Раніше глава МЗС України Кулеба закликав не вірити "апокаліптичним прогнозам" щодо можливого вторгнення Росії. Він нагадав, що українська армія 2022 року набагато сильніша за ЗСУ зразка 2014 року.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини