3 лютого 2022, 19:48

"Ердоган знову за своє", – Скабєєва незадоволена вчинком президента Туреччини у Києві

Скабєєва висловила невдоволення вчинком Ердогана, який віддав шану почесній варті українською мовою.

"Ердоган знову за своє", – Скабєєва незадоволена вчинком президента Туреччини у Києві

Російська пропагандистка та телеведуча шоу "60 хвилин" Ольга Скабєєва висловила невдоволення вчинком турецького президента Реджепа Ердогана під час офіційного візиту до України.

Під час урочистої зустрічі Ердогана з українським президентом Володимиром Зеленським у центрі Києва президент Туреччини українською мовою привітав вигуком "Слава Україні" почесну варту, яка зустрічала його біля Маріїнського палацу.

Інформацію про це, а також відео з Києва активно поширили російські інформаційні агенції та ЗМІ, після чого своєю заявою відзначилася і Скабєєва.

У своєму телеграм-каналі російська телеведуча висловила невдоволення вчинком Ердогана, який знову віддав шану офіційному привітанню української армії.

"Турецьке "Слава Україні"  Ердоган знову за своє", – заявила Скабєєва, прикріпивши відео до свого повідомлення.

Аналогічним вчинком Ердоган відзначився рівно 2 роки тому, коли 3 лютого 2020 року привітав солдатів почесної варти зверненням "Слава Україні!", на що українські солдати хором відповіли: "Героям слава!"

Глава Туреччини сьогодні візьме участь у 10-му засіданні Стратегічної ради високого рівня. На своїй сторінці у Twitter Ердоган написав, що він покладає великі надії на свій візит до Києва, який має привести до "сприятливих результатів".

Раніше повідомляли, що напередодні візиту Ердогана в Україну змогли схвалити всі пункти зони вільної торгівлі з Туреччиною.

Нагадаємо, у Туреччині з нетерпінням чекають на візит президента Росії. У Кремлі заявили, що це відбудеться не раніше, ніж відкриються зимові ОІ у Пекіні.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини