2 лютого 2022, 12:13

Депутат Держдуми погрожує розправитися з усією сім'єю екссудді Чечні Янгулбаєва

Глава Чечні Кадиров пообіцяв "знищити" сім'ю Янгулбаєвих, а депутат Держдуми від Чечні Делімханов – "відрізати їм голови".

Депутат Держдуми погрожує розправитися з усією сім'єю екссудді Чечні Янгулбаєва

23 січня Росію залишила родина Янгулбаєвих. Сайді – екссуддя Верховного суду Чеченської Республіки. Того ж дня Рамзан Кадиров заявив, що вся родина Янгулбаєвих "гірша за терористів". Глава Чечні пообіцяв усіх їх знайти та "знищити".

Перед Кадировим виступив депутат Держдуми Росії від Чечні Адам Делімханов, "права рука Кадирова". Свій виступ він записав чеченською мовою та виклав у Мережу.

Виступ супроводжувався субтитрами російською мовою. У ньому Делімханов заявив, що переслідуватиме сім'ю Янгулбаєвих "і вдень, і вночі". До того ж він почав погрожувати фізичною розправою та вбивством. Депутат заявив, що "у нас із вами ворожнеча та кровна помста". Ще Делімханов погрожував розправою і тим, хто готовий перекласти його заяву російською мовою.

Вже сьогодні, 2 лютого, у Грозному місцева влада запланувала акцію по "колективному прокляттю" сімейства Янгулбаєвих. Експерти заявляють, що дивно, коли у 2022 році у Росії відбуваються жахи часів ассирійських царів. І на цьому фоні у Кремлі продовжують стверджувати, що вони ані до акції, ані до переслідування сімейства Янгулбаєвих не мають жодного стосунку та це їх не стосується.

Юрист Сергій Бабенець заявив, що від'їзд Сайді й Алії Янгулбаєвих із Росії пов'язаний із загрозами їх життю.

Раніше Кадиров заявив, що на сім'ю Янгулбаєвих чекає або "в'язниця, або земля". До того ж він дав зрозуміти, що викрадення дружини Сайді з боку силовиків є законним.

Пізніше син Янгулбаєва заявив, що не вибачить Кадирову викрадення своєї матері. Кадиров же зазначив, що жоден чеченець не вибачить сім'ї Янгулбаєвих.

31 січня у Чечні порушили кримінальні справи проти Ібрагіма Янгулбаєва за "заклик до тероризму" та Зареми Мусаєвої (дружини Сайді) за застосування насильства щодо силовиків.

Сини екссудді Янгулбаєва Ібрагім і Байсангур нібито створили й адмініструють канал 1ADAT. При цьому вони самі живуть у Євросоюзі.

Прихильники каналу у Стамбулі нібито планують створити свою ПВК і мають підтримку у якихось турецьких силовиків, які начебто "дали зелене світло на вбивства кадировців" на території Туреччини.

Суддя канал не веде, але схвально висловлювався про пости щодо побиття у Туреччині чеченського силовика.

Раніше ми повідомляли, що у Сайді Янгулбаєва у Чечні зникло 15 родичів. Ніхто з них не відповідає на дзвінки.

Нагадаємо, російський економіст Алексашенко не виключає, що у майбутньому Кадиров щільно візьметься за владу у Росії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини