31 січня 2022, 19:43

Російські політики почали скандалити один з одним у Соловйова через штурм Києва

Конфлікт у студії ток-шоу Соловйова розгорівся щодо планів захоплення Києва.

Російські політики почали скандалити один з одним у Соловйова через штурм Києва

У прямому етері російського ток-шоу "Недільний вечір із Володимиром Соловйовим" російські політики влаштували скандал через Україну та почали з'ясовувати стосунки на підвищених тонах. Конфлікт розгорівся щодо планів захоплення Києва між колишнім депутатом від Партії регіонів і Костянтином Затуліним, який є чинним депутатом російської Думи.

Кадри публікує телеграм-канал "Український Діалог".

Марков, який отримав слово, заявив, що єдиний варіант розвитку конфлікту РФ з Україною, який влаштує Москву, – це пряме захоплення Києва.

"Будь-який результат, за якого ми не опинимося у Києві, буде однозначно на Заході сприйнятий як їх беззаперечна перемога, а для нас, у Росії,  як беззастережна поразка", – заявив Марков.

Проте на півслові колишнього "регіонала" перебив Затулін.

"А ви розкажіть, як ви збираєтеся опинитися у Києві, ви закликаєте до цього – так, скажіть!" – обурився російський депутат, після чого у студії розпочався конфлікт із взаємними звинуваченнями.

"Вам що, стане легше, якщо я сам піду та мене там уб'ють?" – почав кричати Марков, звинувачуючи Затуліна та його колег у втраті України, якою той "займався 20 останніх років".

У соціальних мережах обговорюють заяву росіянки, яка прокоментувала можливе повномасштабне вторгнення російської армії на територію України. Дівчина заявляє, що у разі наступу Росія змушена буде відступати, а війна обернеться для Москви втратами.

Відомі російські діячі культури, науковці, правозахисники та політики ініціювали збір підписів проти агресивної політики керівництва РФ щодо України та Заходу. У заяві йдеться, що громадяни Росії стають заручниками кримінального авантюризму, яким на сьогодні є зовнішньополітична лінія російської держави.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини