29 січня 2022, 16:06

Снайпери та “дезінфіковані” замети: Мережу здивували запобіжні заходи при поїздці Путіна на цвинтар

Охорона президента РФ Володимира Путіна вдалася до надмірних запобіжних заходів при відвіданні ним Піскарівського цвинтаря.

Снайпери та “дезінфіковані” замети: Мережу здивували запобіжні заходи при поїздці Путіна на цвинтар

З нагоди річниці звільнення Ленінграда від фашистської блокади президент РФ Володимир Путін відвідав 27 січня Піскарівський цвинтар. Його охорона вдалася до неординарних запобіжних заходів.

Про це повідомив російський Telegram-канал Readovka.

За даними ресурсу, безпеку Путіна забезпечували снайпери, які були розміщені на даху павільйону. Сам захід проводили в ізоляції – блокадників і звичайних росіян не пускали на цвинтар, змушуючи кілька годин мерзнути на морозі.

"Сугроби перед важливим візитом ретельно обробили якоюсь рідиною", – написав Telegram-канал. Він висловив припущення, що сніг дезінфікували.

"Знезаражений був навіть вінок, який президент поклав до скульптури Матері-Батьківщини: вінценосців привезли з Москви, де перед заходом тримали два тижні на карантині. У Петербург їх привезли у спеціальному автомобілі", – поділилися відомостями у Readovka.

Російський блогер Ель Мюрид звернув увагу на те, що з Піскарівського цвинтаря охорона дуже швидко вилучила квіти, покладені Путіним. Він вважає цей факт доказом існування сильного страху лідера РФ.

“Мабуть, однією з фобій нашого всього є фобія збирання особистих біоматеріалів ворожими спецслужбами. Або це психічне захворювання, або цілком тверезе побоювання, адже вороги можуть, отримавши доступ до біоматеріалу першої особи, встановити  це вона або хтось інший, який заміщає її”, – висловив припущення блогер.

Він нагадав, що під час закордонних поїздок Путін не розлучається зі своєю особистою чашкою – п'є лише з неї.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що влітку 2020 року відбулися дві події, які переконали Путіна у змові проти нього.

Ми також писали, що політик РФ Гозман сказав, як Україні запобігти вторгненню: "Путін слабшає".

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини