27 січня 2022, 17:16

Постачання зброї "ДНР" і "ЛНР": як Путін відреагував на пропозицію "Єдиної Росії"

У Кремлі стверджують, що на сьогодні Росія нібито не постачає озброєння на Донбас.

Постачання зброї "ДНР" і "ЛНР": як Путін відреагував на пропозицію "Єдиної Росії"

Президент РФ Володимир Путін знає про ініціативу провладної партії "Єдина Росія" щодо початку офіційного постачання озброєння бойовикам на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, але поки ніяк не відреагував на цю пропозицію.

Про це у четвер повідомив прессекретар Кремля Дмитро Пєсков, передає "Эхо Москвы".

Представник російського президента назвав тему постачання зброї "ДНР" і "ЛНР" "чутливою" для єдиноросів і заявив, що Путін "із розумінням" ставиться до позиції депутатів. Проте на сьогодні реакції господаря Кремля на цю ініціативу немає, наголосив Пєсков.

Він також продовжив наполягати на тому, що до цього російська сторона нібито не надавала військової підтримки своїм маріонеткам на окупованому Донбасі.

"Щось нове", – сказав Пєсков, відповідаючи на запитання кореспондентів, чи допомагала Москва раніше зброєю окупаційним адміністраціям у Донецьку та Луганську, чи "це щось нове".

Нагадаємо, напередодні "Єдина Росія" звернулася до Путіна з пропозицією розпочати офіційні постачання озброєння так званим "ДНР" і "ЛНР" у відповідь на нібито "накачування України летальною зброєю" з боку США й інших західних країн. Бойовики на окупованому Донбасі вже встигли повідомити про те, що очікують від Москви системи ППО та радіоелектронної боротьби.

Своєю чергою міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, відповідаючи на запитання про можливість постачання зброї "ДНР" і "ЛНР", заявив, що Москва "як і раніше розраховує на виконання Мінських угод", а заступник голови адміністрації президента Росії Дмитро Козак після завершення восьмигодинних переговорів радників лідерів країн "Нормандської четвірки" відмовився коментувати це питання.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини