13 січня 2022, 15:44

Лавров побачив "нервовий зрив" у законопроєкті США про санкції проти Путіна

У МЗС Росії відреагували на новий законопроєкт США щодо санкцій проти Москви.

Лавров побачив "нервовий зрив" у законопроєкті США про санкції проти Путіна

Голова МЗС РФ Сергій Лавров назвав запропонований сенаторами США новий законопроєкт про санкції проти Москви, що включає, зокрема, заходи проти господаря Кремля Володимира Путіна, "нервовим зривом" і заявив, що подібні рішення "не роблять честі".

Про це він розповів в етері програми "Велика гра" на "Першому каналі".

"Я вважаю, що це своєрідний нервовий зрив", – сказав російський міністр, коментуючи пропозиції американських сенаторів.

На думку Лаврова, законодавці у США "у нескінченному утвердженні власної величі дійшли психологічної позначки, яку важко пояснити".

Тим часом прессекретар Кремля Дмитро Пєсков під час спілкування з журналістами у четвер повідомив, що ініційований американськими сенаторами проєкт закону про санкції можна порівняти з "розривом відносин". При цьому він уникнув прямої відповіді на питання, чи готова Москва вжити дзеркальних кроків у разі введення проти неї зазначених санкцій і вжити заходів проти президента США Джо Байдена.

За словами представника російського президента, РФ "робитиме те, що відповідає її інтересам".

Нагадаємо, у сенат США внесено новий законопроєкт про санкції проти Росії, що включає заходи проти Путіна й інших високопосадовців РФ. Крім того, санкції можуть торкнутися газопроводу "Північний потік  2" та найбільших російських банків. Сенатори пропонують активувати цей пакет заходів у разі військового вторгнення Росії до України.

Раніше США запевнили європейських союзників, що можливе запровадження санкцій проти Росії не позначиться на стабільності їхньої енергетичної системи. У Вашингтоні вже розробляють сценарій, як забезпечити енергетичну стабільність Європи.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини