Кадиров висунув ультиматум і дав Інгушетії три дні на відповідь: "Я використовуватиму все. Я піду на все"
За словами Кадирова, інгуський народ має три дні, щоб пред'явити йому звинувачення, після чого він почне діяти сам.
Між Чечнею й Інгушетією (обидві входять до складу Росії) продовжує посилюватись конфлікт на тлі різких заяв Рамзана Кадирова. Глава Чечні виступив із новими погрозами на адресу Інгушетії, провокуючи конфлікт на Північному Кавказі.
На своїй сторінці у соціальній мережі "Інстаграм" Кадиров дав старійшинам Інгушетії три доби на обґрунтування їхніх претензій до нього.
Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".
"Якщо я ваш ворог, визначте ступінь провини та покарання. Скажіть, що ви хочете зробити: побити, вигнати, убити. Обґрунтуйте за законами Російської держави або шаріату", - заявив він.
Якщо інгуші, які виступають проти передачі їхніх земель і сіл Чечні, цього не зроблять, то Кадиров обіцяє відплату жителям Інгушетії, що критикують його. Більше того, Кадиров обіцяє відповісти своїм супротивникам у сусідній республіці будь-якими способами та зазначає, що готовий піти на все, включаючи порушення законів, обстоюючи свою честь і гідність.
"Для мене не існує жодних законів, щоб відстоювати свою честь і гідність. Я використовуватиму все. Я піду на все", — заявив чеченський лідер.
Нагадаємо, прикордонний конфлікт між Чечнею й Інгушетією виник восени 2018 року, коли Кадиров висунув перші претензії сусідньому регіону.
Раніше Глава Чечні Рамзан Кадиров зробив провокаційну заяву та перейшов до прямих погроз на адресу мешканців Інгушетії, які виступають проти передачі прикордонних із Чечнею інгушських земель. Відео виступу Кадирова опубліковано в Instagram-акаунті ЧДТРК "Грозний".
26 грудня глава Чечні, ставленик Володимира Путіна у Грозному Рамзан Кадиров розкритикував зовнішню політику України, заявивши, що Кремль мав скористатися шансом у 2014 році та захопити всю Україну. За його словами, якби Кремль не злякався наслідків і захопив Київ, то сьогодні Захід не міг би розміщувати свої війська в Україні, нібито загрожуючи безпеці Російської Федерації.
Політичний експерт Олексій Голобуцький зазначив, що на заході Кадиров присвятив чимало часу саме Україні. Аргументи та ступінь агресії у росіян різні, проте результат однаковий: більшість громадян РФ воліли б бачити відсутність на політичній карті України як держави. Менша, але все одно панівна більшість також хоче зникнення з етнічної карти українців.