13 січня 2022, 13:06

У Кремлі прокоментували можливі санкції проти Путіна, згадавши "позамежний захід"

Напередодні сенатори-демократи США опублікували текст законопроекту з новими санкціями проти Росії, Путіна та його оточення.

У Кремлі прокоментували можливі санкції проти Путіна, згадавши "позамежний захід"

Сьогодні, 13 січня, глава прес-служби Кремля Дмитро Пєсков вирішив прокоментувати ситуацію щодо можливих санкцій проти Володимира Путіна. За його словами, це буде "позамежний захід".

У спілкуванні з російською пресою Пєсков заявив, що запровадження персональних санкцій проти президента Росії можна порівняти з "розривом відносин", інформує "РБК".

Також Пєсков заявив, що нові санкції проти Росії, що готуються, це спроба зробити "тиск на Москву", в якому "немає сенсу". У Кремлі закликають до "здорового глузду".

Також у Росії залишилися незадоволені процесом переговорів між США та НАТО. Путін сподівався шантажувати Захід, розмістивши на кордоні з Україною свою армію, проте це зіграло з ним злий жарт. Захід не лише надав Україні додаткову зброю, а й заявив про те, що двері у НАТО для України відчинені.

Нові санкції безпосередньо зачіпають Путіна та його родину. У США готові надати детальний фінансовий звіт про дохід президента Росії. Згідно з офіційними даними, Путін "бідний" і у нього всього дві квартири та два гаражі. При цьому його дохід нібито не перевищує 10 млн рублів.

Раніше Данилов розповів про новий план Путіна проти України, що хоче відродити "радянську імперію".

Нагадаємо, за словами секретаря РНБО, спроба Путіна шантажувати Захід та Україну обернулися проти нього та всієї Росії.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини