11 січня 2022, 20:40

"Дивний костюм" Путіна на новорічному зверненні: політолог поділився своїм жартівливим лейтмотивом

На думку Валерія Соловйова, "здутому пальто" глави РФ передував курйозний випадок із падінням у "цікавому" місці.

"Дивний костюм" Путіна на новорічному зверненні: політолог поділився своїм жартівливим лейтмотивом

Російський політолог Валерій Соловйов розповів про "несподіваний одяг" глави РФ Володимира Путіна, у якому той нібито записав новорічне звернення до громадян Росії, передає "Эхо Москвы".

На його думку, під пальто президента країни-агресора під час запису привітання з Новим роком поклали т.зв. "пневмоподушку". Такий метод начебто допоміг Путіну спокійно говорити.

Політичний оглядач розповів слухачам про те, що нібито напередодні запису Путін впав у туалеті. При цьому Соловйов не пояснив, об що та чим вдарився російський лідер, але натякнув, що той міг ударитися об біде. Зрештою, за його словами, Путін нібито отримав навіть пару тріщин у ребрах. Саме з цієї причини для нього застосували "пневмоподушку", щоб президент міг без проблем привітати росіян із 2022 роком.

Як відомо, глава Кремля записав новорічне привітання у пальто, під яким було явно щось випукле. Спочатку у соцмережах припустили, що це був бронежилет.

Нещодавно Путін осоромився під час зборів ОДКБ в онлайн-режимі. Він назвав президента Казахстану Касима-Жомарта Токаєва Кемелем Жомартовичем.

Нагадаємо, раніше Портніков запевнив, що президент РФ у розмові з Байденом показав, чого боїться у питанні України, і це не НАТО.

Венедиктов вважає, що російський лідер намагається вирішити демографічну катастрофу у Росії за рахунок українців і білорусів.

На початку 2022 року прем'єр Польщі пояснив, як Путін "перевіряє" Європу.

Також, на думку Гозмана, глава РФ спробує анексувати частину земель Казахстану.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини