4 січня 2022, 11:50

Капітан чеченського спецпідрозділу ще раз прокоментував свої висловлювання на адресу російських військових

Після галасу у росЗМІ капітан полку ім. Ахмата Кадирова, який висловився на адресу російських військових, вирішив пояснити свій пост щодо "окупантів".

Капітан чеченського спецпідрозділу ще раз прокоментував свої висловлювання на адресу російських військових

2 січня капітан Ільяс Солтаєв виклав на своїй сторінці в Instagram сторіс про новорічні події 1994-1995 років. У ті роки чеченці знищили багато російських військовослужбовців на вулицях Грозного. Російських військових він назвав "окупантами" та "свинями". Через добу Солтаєв дав новий коментар.

Напередодні Ільяс Солтаєв відновив свою сторінку в Instagram, яку було видалено після його сторіс про події 1994-1995 років, інформує Readovka.

Йому довелося виправдовуватися, оскільки 2 січня його пост показали по всіх російських телеканалах. Капітан заявив, що його слова стосувалися не всієї російської армії, а лише окремих "військових злочинців". Солтаєв наголосив, що він від своїх слів не відмовляється.

А "свинями" він називає виключно тих, хто почав "скаржитися" на його сторіс.

Telegram-канал Readovka повідомляє, що це далеко не перший випадок, коли чеченці вихваляють подвиги повстанців з Ічкерії.

У жовтні 2021 року співробітник СОБР "Терек" Сайфуллах Турлаєв виклав у Мережу відеозвернення Аслана Масхадова, Шаміля Басаєва та Докку Умарова.

18 грудня 2021 року боєць ММА Хамзат Чимаєв виклав пост, що чеченці "виграли ту війну… витіснили росіян із Грозного та змусили їх піти, це було просто неймовірно".

Раніше ми повідомляли, що 2 січня офіцер чеченського спецзагону відверто висловився про російських військових, які воювали у Грозному у 1994-1995 роках.

Нагадаємо, на базі навчального центру "Тамбукан" у ставропольському краї стався конфлікт між російськими та чеченськими військовослужбовцями.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини