1 січня 2022, 17:52

Деталь у зовнішньому вигляді Путіна у новорічному привітанні здивувала росіян

Росіяни у Мережі обговорюють "дивину" у зовнішньому вигляді свого президента Володимира Путіна під час новорічного привітання.

Деталь у зовнішньому вигляді Путіна у новорічному привітанні здивувала росіян

У російському сегменті соцмереж 1 січня 2022 року темою номер один став зовнішній вигляд президента РФ Володимира Путіна у його відеопривітанні народу з Новим роком.

Привітання є на офіційному сайті Кремля.

На відео у беззмінного лідера РФ дуже стовбурчилося пальто у районі талії. Складалося враження, що у нього дуже розпух живіт.

Більшість коментаторів припустили, що випирає не живіт, а бронежилет. Однак вони були здивовані, що президент може носити такі засоби захисту навіть не на публіці, а під час запису відеоролика.

"Він і спить у бронежилеті?"

"І це наш верховний Головнокомандувач..."

"Навіть у бункері бронежилет не знімає", – пишуть росіяни.

Були й інші припущення "дивини" у зовнішньому вигляді російського президента. Так, дехто висунув версію, що президент міг “переїсти олів'є”. Інші ж вважають, що президента могло "роздути від величі".

"Показово, що ніхто з оточення Путіна не наважився сказати, що у нього щось випирає під пальто. І це з такого дрібного питання! Що ж казати про глобальні речі? Путіну кажуть лише те, що він хоче почути. Не дивно, що він живе в іншій реальності", – наголошують у Мережі.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Порошенко розповів, ким вважає себе Путін: "Між імператором і богом".

Ми також писали, що Піонтковський пояснив, за що лідери СНД "ненавидять" Путіна.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини