31 грудня 2021, 12:34

Лавров знову згадав про "100 тисяч росіян" на Донбасі та звернувся до Києва

Глава МЗС Росії знову згадав, що на Донбасі нібито мешкає 100 тисяч громадян Росії, яких Москва без захисту не залишить.

Лавров знову згадав про "100 тисяч росіян" на Донбасі та звернувся до Києва

Сьогодні, 31 грудня, Сергій Лавров заявив, що Росія не має наміру кидати у "біді" громадян своєї країни, яких дуже багато на Сході України. У МЗС РФ заявили, що Київ чекає на "адекватну відповідь", якщо ВСУ почнуть бойові дії у регіоні.

В інтерв'ю ресурсу РІА "Новости" Лавров знову заявив, що Захід винний у ситуації, що склалася на кордоні з Україною. У Москві впевнені, що Захід надає військову допомогу Києву, щоб зміцнити ЗСУ, а потім віддадуть наказ відновити бойові дії у регіоні та повернути Донбас силою.

Лавров при цьому заявив, що Росія нібито не збирається вирішувати питання військовим шляхом і Москва готова сісти за стіл переговорів із Києвом. Конфлікт на Донбасі можна вирішити лише через Мінські угоди, заявили у Росії. При цьому у МЗС РФ заявили, що конфлікт на Сході України є "внутрішнім".

Лавров заявив, що у разі повернення Донбасу військовим шляхом Росія відповість "адекватно".

Із середини жовтня Росія почала нарощувати свої війська на кордоні з Україною. На Заході впевнені, що таким чином Кремль збирається шантажувати США та НАТО щодо політики нерозширення Альянсу на Схід. У Росії заявляють, що вони збыльшили свої війська, оскільки Київ може відновити бойові дії на Сході своєї країни.

Раніше ми повідомляли, як 30 грудня 2021 року під час телефонної розмови з Путіним президент США вкотре нагадав, що чекає на Росію у разі вторгнення в Україну.

Нагадаємо, що з 2022 року Росія продовжить нарощувати свою військову присутність в окупованому Криму. У Міноборони РФ планують збудувати новий військовий полігон Старокримський.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини