31 грудня 2021, 10:38

Росія нарощує військову присутність у Криму: у Міноборони РФ озвучили плани на 2022 рік

2022 року в окупованому Криму з'явиться новий військовий полігон Старокримський.

Росія нарощує військову присутність у Криму: у Міноборони РФ озвучили плани на 2022 рік

У Міноборони Росії заявили, що у 2022 році збираються підвищити боєздатність повітрянодесантних військ. Для цієї мети буде обладнано одразу два нові військові полігони та один з них на території окупованого Криму.

Сьогодні, 31 грудня, у прес-службі російського військового відомства анонсували, що наступного року збудують на території РФ одразу два нові полігони.

Один перебуватиме в Іванівській області – Синя Осока, а другий – на території окупованого Криму – Старокримський.

У Міноборони Росії наголосили, що продовжуватимуть нарощувати бойовий потенціал і робити ставку на ВДВ. Цей рід військ повністю планують переозброїти. Лише у 2022 році заплановано провести близько 100 військових навчань для ВДВ. Російська армія відпрацьовуватиме бойові дії на "всіх стратегічних напрямах".

Після окупації Криму у 2014 році Росія не лише збільшила чисельність Чорноморського флоту, а й провела часткову модернізацію.

Командувач ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа зізнався, що за 7 років Росія збільшила чисельність кораблів у Криму майже втричі, включаючи 6 підводних човнів.

Крім того, російська армія отримала берегові ракетні комплекси "Бал" і "Бастіон".

Раніше ми повідомляли, що аналітики з розслідувальної групи Conflict Intelligence Team 30 грудня опублікували новий звіт про зосередження російських військ біля кордону з Україною. Були помічені нові ЗРК і військовослужбовці РФ.

Нагадаємо, що журналісти з Financial Times озвучили свій прогноз щодо вторгнення Росії в Україну. Вони заявляють, що Москва може наказати про бомбардування важливих об'єктів інфраструктури України.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини