30 грудня 2021, 14:42

"Жодної публічності", – у Кремлі розкрили подробиці телефонного діалогу між Байденом і Путіним

Пєсков розповів про деталі розмови Путіна та Байдена: за його даними, цього разу обійдеться без "публічної частини".

"Жодної публічності", – у Кремлі розкрили подробиці телефонного діалогу між Байденом і Путіним

Голови РФ і США Володимир Путін і Джо Байден під час телефонної бесіди сьогодні обговорять актуальну проблематику щодо гарантій безпеки, цю тему також порушать після новорічних свят між Кремлем і Білим домом, запевнив спікер Кремля Дмитро Пєсков, передає РИА "Новости".

За його даними, це буде діалог у телефонному режимі двох лідерів, тому публічної частини не передбачається. Також прессекретар президента РФ наголосив, що ініціатором цих переговорів виступив Путін.

Він додав, що завданням цієї бесіди, як і попередніх, є досягнення поступок, враховуючи "принципові позиції" сторін, до того ж, за даними Пєскова, сьогоднішній діалог Байдена та Путіна не скасує переговори дипломатів, заплановані на початок січня після новорічних свят.

До речі, телефонна розмова лідерів двох наддержав запланована на пізній вечір – орієнтовно на 22:30 за київським часом.

Зазначимо, що напередодні глава країни-агресора привітав американського президента з Новим роком. Він побажав Байдену налагодити діалог між РФ і США. Зазначається, що Путін привітав багатьох світових лідерів, однак у цьому переліку відсутні очільники України та Грузії.

Нагадаємо, глава Білого дому під час телефонної розмови з Володимиром Путіним запропонує "дипломатичний шлях" зниження напруги навколо України.

Також США, Німеччина, Франція та Британія обговорили низку питань, включаючи Україну та Росію.

Напередодні у США анонсували телефонну розмову між Байденом і Зеленським, при цьому точної дати названо не було.

Автор: Влад Коваленко

Останні новини