29 грудня 2021, 19:49

Данілов спрогнозував розпад Росії та появу вільної Ічкерії

Секретар Ради безпеки України Олексій Данілов вважає розпад Російської Федерації неминучим.

Данілов спрогнозував розпад Росії та появу вільної Ічкерії

Російська Федерація може розпастися на частини, вважає секретар Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) Олексій Данілов.

Такий прогноз він зробив в інтерв'ю російському виданню "Настоящее время".

Данілов заявив про складну внутрішню ситуацію у РФ. За його словами, її можна порівняти з тією, яка була у СРСР напередодні його розпаду. Кремль, на його думку, повторює радянську тактику утримання ситуації під контролем за рахунок зовнішнього ворога, хоча такого ворога насправді не існує.

"Росіяни постійно перебувають у стані війни, тому що якщо вони не будуть у ній перебувати, саме існування РФ може бути дуже, дуже складним", – сказав Данілов.

Він уточнив, що особливо на РФ тисне “мусульманський світ”. І, на думку секретаря Радбезу, перша республіка "на вибування" зі складу РФ – це Чечня.

"Я більш ніж впевнений, що ми найближчим часом побачимо вільну Ічкерію", – сказав Данілов.

Варто зазначити, що на початку грудня президент РФ Володимир Путін звинуватив Захід у спробі розвалити Росію, перетворивши її на "Московію". Так він відреагував на питання про територіальний конфлікт Чечні й Інгушетії, показавши, що це питання для нього дуже важливе.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що секретар Ради безпеки України назвав "завдання номер один" для президента РФ щодо України.

Ми також писали, що Кадиров “дав задню” у питанні захоплення України – лідер російської Чечні зробив уточнення.

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини