22 грудня 2021, 16:46

Новий етап поглинання Білорусі: Кремль відправляє до Мінська "політичного важкоатлета"

Призначення Бориса Гризлова на посаду російського посла у Білорусі може бути підготовкою до створення спільного парламенту.

Новий етап поглинання Білорусі: Кремль відправляє до Мінська "політичного важкоатлета"

Голова Вищої ради провладної російської партії "Єдина Росія", представник Москви у ТКГ із врегулювання конфлікту на Донбасі Борис Гризлов їде до Мінська на дипломатичну роботу: він обійме посаду посла РФ у РБ.

Про це пише Znak.com із посиланням на джерело у Держдумі.

У середу, 22 грудня, комітет нижньої палати російського Парламенту у справах СНД схвалив кандидатуру Гризлова, остаточне рішення щодо цього кадрового призначення ухвалить президент РФ Володимир Путін.

За інформацією видання, нинішнього російського посла у Білорусі Євгена Лук'янова буде відкликано. Оцінюючи майбутні перестановки на білоруському напрямку, джерела зазначають, що "просто так на такі посади не призначають" таких "політичних важкоатлетів", і прогнозують початок процесу створення спільного парламенту Росії та Білорусі після появи Гризлова у Мінську.

При цьому у матеріалі не повідомляється, хто може замінити Гризлова на посаді голови російської делегації на переговорах щодо Донбасу.

Нагадаємо, 9 вересня глава Кремля Володимир Путін і самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко оголосили про погодження 28 інтеграційних програм у рамках Союзної держави.

За підсумками цих переговорів Путін допустив створення спільного парламенту Росії та Білорусі, але при цьому зазначив, що країнам ще потрібно "підрости" для цього.

5 листопада Путін і Лукашенко підписали інтеграційний декрет, який затверджує згадані вище союзні програми, а також схвалили військову доктрину Союзної держави.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини