6 грудня 2021, 22:03

ЗМІ: Байден "остудить запал" Кремля під час переговорів із Путіним – США готують попередження

Завтра, 7 грудня, під час переговорів із Путіним президент США попередить господаря Кремля про серйозні санкції у разі вторгнення в Україну.

ЗМІ: Байден "остудить запал" Кремля під час переговорів із Путіним – США готують попередження

Завтрашні переговори президентів США та Росії мають розставити акценти над чутливими темами. За їх підсумками можна буде передбачити подальші кроки Білого дому та Москви.

Відомо, що президент США Джо Байден готовий озвучити російському колезі серйозність намірів Вашингтона захистити суверенітет України у разі вторгнення армії РФ, повідомив урядовець адміністрації США. Штати розробили новий пакет обмежувальних заходів, яких не було за весь час із 2014 року, пише Reuters Russia.

6 грудня стало відомо, що американська сторона розробила санкції, які мають охолодити бажання Кремля вторгнутися на територію України.

Як повідомив телеканал CNN із посиланням на офіційних осіб, у переліку обмежень є заходи проти оточення Путіна та енергетичних компаній, а також відключення Росії від SWIFT.

Нові санкції також можуть бути застосовані щодо суверенного боргу Росії та проти провідних російських олігархів для того, щоб перекрити доступ до американських банківських систем і систем кредитних карток.

Зараз цей варіант узгоджують із європейськими партнерами США, які мають виступити проти агресії Москви єдиним цілим.

Також стало відомо, що після переговорів із Путіним Байден має намір поговорити телефоном із Зеленським для обговорення деталей телефонного дзвінка до Кремля.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини