1 грудня 2021, 14:06

Лавров готовий створити "карту Росії", куди потраплять усі країни колишнього СРСР

Лавров заявив, що Росія готова презентувати свою карту світу, куди увійдуть усі колишні республіки СРСР.

Лавров готовий створити "карту Росії", куди потраплять усі країни колишнього СРСР

17 листопада представник Партії національного руху Туреччини презентував президентові країни карту "тюркського світу", до якої потрапили цілі регіони Росії. Згодом інцидент із карткою вирішив прокоментувати голова МЗС Росії Сергій Лавров.

Сьогодні, 1 грудня, під час виступу у Раді Федерації глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що Москва також готова презентувати свою карту, повідомляє "Український Діалог".

Міністр заявив, що він готовий презентувати свою карту у певних кольорах і тональності. Лавров відразу ж дав зрозуміти, що туди потраплять усі країни колишнього СРСР, а також ті росіяни, які зараз проживають у Німеччині, Аргентині, США, Ізраїлі та країнах Латинської Америки.

На карту "тюркського світу", подаровану Ердогану, потрапили всі південні регіони Росії, а також Сибір, пофарбовані у помаранчевий колір. Червоним позначені Туреччина, Азербайджан, Киргизія, Туркменія, Узбекистан, Казахстан і Таджикистан. При цьому ніде немає коментарів щодо кольорової гами.

Загалом на карту "тюркського світу" потрапили 20 суб'єктів Росії.

У пресслужбі президента Росії першими відреагували на карту. Пєсков поцікавився, а чому центр "тюркського світу" у Туреччині, а не на Алтаї. Він заявив, що всі тюркські народи пішли саме з цього регіону, а не з території Туреччини.

Раніше ми повідомляли, що 17 листопада президенту Туреччини презентували мапу "тюркського світу" з регіонами Росії. У РФ заявили про просування у маси ідеї пантюркізму.

Нагадаємо, Марія Захарова відповіла Ердогану на пропозицію виступити посередником між Україною та Росією у питанні Донбасу.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини