29 листопада 2021, 19:36

На кордоні з Україною з боку РФ помічені колони бронетехніки: запроваджено паспортний режим, поставлено КПП

Згідно з рішенням Росії, в'їзд на цю територію допускається тільки при пред'явленні документів, що підтверджують особу.

На кордоні з Україною з боку РФ помічені колони бронетехніки: запроваджено паспортний режим, поставлено КПП

Російська влада прийняла рішення встановити контрольно-пропускні пункти між населеними пунктами Богучар і Кантемирівська за 30 кілометрів від українського кордону. На довколишніх полях була помічена військова бронетехніка, що рухається.

Про це повідомляють користувачі соціальних мереж, посилаючись на відео, опубліковане регіональним телеканалом ВДТРК у Воронезькій області.

Відповідно до рішення російської влади, в'їзд на цю територію допускається тільки у відведених для цього місцях і при пред'явленні документів, що підтверджують особу. Журналісти ВДТРК повідомляють, що нові правила були поширені російськими спецслужбами: пресслужба прикордонного управління ФСБ РФ у Білгородській і Воронезькій областях у понеділок виступила з окремою заявою.

Місця в'їзду в прикордонну зону відзначені попереджувальними знаками. Режим запровадили, за даними представників служби, з метою створення необхідних умов для охорони державного кордону.

На опублікованих кадрах можна побачити колону російської бронетехніки на путівцях. В адміністрації району запевнили, що поява бронетранспортерів не пов'язана з якоюсь надзвичайною ситуацією.

Проте маневри та стягування російської бронетехніки відбуваються на тлі повідомлень про можливе вторгнення російської армії на територію України.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Орєшкін назвав чотири причини, чому Путін не піде на велике військове вторгнення в Україну. Він уточнив, що у 2014 році Кремлю вдалося захопити українські Крим і Донбас, бо світ був не готовий до такої кричущої поведінки. Але зараз світова громадськість готова, і це не грає на руку Кремлю.

Ми також писали, що Латиніна виступила із заявою: "Історія з погрозами Путіна Україні закінчена, війни не буде". Паралельно з'явилася інформація про те, що США обговорюють із британцями та ЄС пакет нових "пекельних" санкцій проти РФ із повною нафтовою та газовою блокадою, а також арештом грошей кремлівських олігархів.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини