25 листопада 2021, 15:18

"Не дуже приємна новина", – Скабєєва повідомила росіян про рішення нової влади Німеччини

Скабєєва із жалем заявила росіянам, що новий очільник МЗС Німеччини Анналена Бербок є "відкритою русофобкою".

"Не дуже приємна новина", – Скабєєва повідомила росіян про рішення нової влади Німеччини

Російські журналісти та пропагандисти федеральних каналів повідомили росіянам "не дуже приємну новину" про те, що після формування нової німецької коаліції посаду голови МЗС обійме Анналена Бербок від "Партії Зелених".

Бербок відома своєю вкрай жорсткою позицією щодо Росії та "Північного потоку – 2".

Про це у прямому етері ток-шоу "60 хвилин" заявила телеведуча Ольга Скабєєва. Кадри публікує Телеграм-канал "Український діалог".

Скабєєва повідомила, що Бербок є "відкритою русофобкою" та виступає за вкрай жорстку політику щодо російського режиму Володимира Путіна.

"Не надто приємна новина. У німецькому парламенті сформувалася нова коаліція... Партія Меркель офіційно за бортом. Але головна сенсація – це призначення новим міністром закордонних справ Німеччини запеклої русофобки Анналени Бербок із "Партії Зелених". Її головна мета – знищення "Північного потоку – 2"", – заявила Скабєєва.

До того ж російські пропагандисти зазначили, що офіційний Київ уже відреагував на формування коаліції та закликав нову німецьку владу посилити позицію щодо Кремля та російського газопроводу.

Нова коаліція у ФРН може надати вражаючу підтримку Україні, пишуть ЗМІ. Інформаційні агенції повідомляють про підписання коаліційної угоди трьох німецьких партій, які обрали новим канцлером країни соціал-демократа Олафа Шольца. За даними інформаційного агентства Bloomberg, яке отримало дані від власних джерел, вже відомий попередній список посад у новому Кабінеті міністрів ФРН.

Раніше голова МЗС України Дмитро Кулеба повідомив, що хоч би хто стояв на чолі уряду Німеччини, коаліція буде сприятливою для Києва. Новий склад уряду ФРН продовжуватиме підтримувати Україну.

Нагадаємо, перемогу на парламентських виборах у Німеччині здобула Соціал-демократична партія (25,7%), блок Християнсько-демократичної та Християнсько-соціальної спілок заручився підтримкою 24,1% тих, хто прийшов на виборчі дільниці. Згідно із законом, новий склад Бундестагу має зібратися не пізніше ніж через 30 днів після виборів.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини