18 листопада 2021, 16:11

Путін висловився про ситуацію на Донбасі та нагадав НАТО про "червоні лінії"

Путін вкотре заявив, що Київ відмовляється виконувати умови Мінських угод.

Путін висловився про ситуацію на Донбасі та нагадав НАТО про "червоні лінії"

Сьогодні, 18 листопада, у Москві відбувається розширене засідання колегії МЗС, на якому вирішив виступити глава Росії. Він говорив багато про що та при цьому торкнувся теми України та НАТО.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що ситуація на Сході України ще далека від вирішення, оскільки Київ "відмовляється" виконувати умови Мінських угод.

Президент Росії заявив, що Франція та Німеччина за повне виконання Мінських угод з боку України, проте при цьому "штовхає Київ" на їх повний демонтаж, що заводить переговорний процес у безвихідь.

Путіну не подобається, що Захід вирішив забезпечити Україну летальною зброєю і водночас проводить спільні з Україною військові навчання на Чорному морі.

При цьому глава Росії погодився, що наразі немає альтернативи "нормандському формату" та необхідно докласти зусиль для проведення зустрічей у майбутньому.

Своєю чергою, представник Росії у ТКГ з питань Донбасу Борис Гризлов заявив, що Володимир Путін підписав указ про нову "гуманітарну" допомогу ОРДЛО як міру вимушену. За його словами, це була відповідь Києву, який нібито влаштував "гуманітарну" катастрофу у регіоні.

Також у своєму виступі Путін у Москві вирішив торкнутися теми НАТО. Він вимагає від Заходу гарантій безпеки Росії. Путін заявив, що зараз у Польщі та Румунії знаходяться системи ППО, які за лічені хвилини можна перетворити на ударні комплекси. Президент Росії заявив, що Захід даремно не сприймає серйозно слова Кремля про "червоні лінії".

Раніше ми повідомляли, що у Німеччині відреагували на указ Путіна про новий "гуманітарний конвой" на Донбас і визнання у РФ товарних сертифікатів, виданих в ОРДЛО.

Нагадаємо, голова Міноборони України Резніков заявив, що ЗСУ робитимуть усе можливе, щоб зрештою повернути країні її втрачені та окуповані території.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини