10 листопада 2021, 07:55

”Прощавай, Росіє”: у Єревані багатотисячний мітинг за розрив відносин із Москвою

У столиці Вірменії відбувся багатотисячний мітинг проти союзницьких відносин із Росією.

”Прощавай, Росіє”: у Єревані багатотисячний мітинг за розрив відносин із Москвою

У Вірменії зростають антиросійські настрої після поразки у війні за Карабах. У Єревані тисячі вірмен вийшли на мітинг за розрив стосунків із Москвою.

Кадри акції протесту з'явилися у Мережі, повідомляє Діалог.UA.

Мітинг було організовано Націонал-демократичною партією Вірменії. Головною вимогою акції стало припинення союзницьких відносин із Росією.

"З перших днів вторгнення Росії на територію Південного Кавказу російські царські війська роззброювали вірменських повстанців, здавали Західну Вірменію ... Ось альфа й омега так званої дружби вірменського та російського народів. Не було ніякої дружби!" - заявив один з організаторів акції.

Він нагадав, як у 19 столітті тодішній дипломат Російської імперії Олексій Лобанов-Ростовський заявляв, що їм "потрібна Вірменія без вірмен".

Він зазначив, що Росія протягом усієї історії відносин ставилася до Вірменії як до своєї колонії.

"Ось справжнє обличчя російсько-вірменської дружби. Не було ніякої дружби! Була колоніальна політика. Вірменія завжди була розмінною монетою для Росії... Ми, вірменський народ, відповідаємо вам словами Лермонтова: "Прощай, немитая Росіє", - констатував вірменський політик.

Сейчас в Ереване. Порошенко задал тренд.
@herooftheday10 pic.twitter.com/83k79oRkt3

— Игнат (@Mrignats) November 9, 2021

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Вірменії після Карабаху хочуть "порвати" з Росією: "Мають розпочати процес "деколонізації".

Ми також писали, що учасники масового мітингу у Вірменії виконали хіт харківських ультрас "Путін – х****!"

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини