18 жовтня 2021, 11:22

У Кремлі розповіли, що буде, якщо Україна вступить у НАТО

Дмитро Пєсков заявив, що вступ України у НАТО – найгірший сценарій для Росії, який виходить за "червоні лінії".

У Кремлі розповіли, що буде, якщо Україна вступить у НАТО

Глава прес-служби президента Росії взяв участь у зйомках документального фільму "Володимир Путін: господар гри", де озвучив позицію Кремля щодо Навального, ЄС і України.

Сьогодні, 18 жовтня, у Франції на телеканалі France 5 вийшов документальний фільм "Володимир Путін: господар гри", де інтерв'ю дає прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

Одне з питань стосувалося вступу України у НАТО. У Кремлі відразу ж заявили, що цей крок буде самим найгіршим для Росії. Цей сценарій вписується у "червоні лінії", про які не так давно говорив Володимир Путін. У такому випадку Москва зробить всі кроки, щоб "забезпечити безпеку Росії".

Також Пєсков приділил увагу питанню Олексія Навального. З його слів, російська влада не боїться опозиційного політика, але не хоче, щоб постійні розмови про нього додавали тому додаткового рейтингу.

У Кремлі заявили, вони раді, що з Навальним усе добре і він "не помер у російській в'язниці".

Опозиційний політик перебуває в ІК №2 у районі міста Покров Володимирській області з березня 2021 року.

У своєму інтерв'ю Пєсков намагався запевнити лідерів ЄС, що Кремль не зацікавлений у "знищенні" Євросоюзу, а, навпаки, хоче, щоб країни процвітали. Ще прес-секретар Путіна заявив, що Москва нікому не загрожує, а, навпаки, шукає собі партнерів.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Путін не планує зустрічатися з Володимиром Зеленським, поки той не виконає "домашнє завдання".

Нагадаємо, глава Пентагону не виключає розміщення на авіабазі у Старокостянтинові п'яти літаків F-15.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини