13 жовтня 2021, 13:02

Відео зіткнення лоб у лоб: момент ДТП з Собчак потрапив на камери спостереження

На відео момент лобового зіткнення автомобіля у Сочі на високій швидкості, в якому знаходилася російська телеведуча Ксенія Собчак.

Відео зіткнення лоб у лоб: момент ДТП з Собчак потрапив на камери спостереження

В Інтернеті з'явилось нове відео автокатастрофи за участю автомобіля, в якому знаходилася російська телеведуча Ксенія Собчак. Російські журналісти публікують кадри з камери відеоспостереження на автомагістралі, яка записала момент лобового зіткнення на трасі у Сочі.

Відео з камери виявилося у розпорядженні журналістів кремлівського каналу Russia Today. Кадри публікує Телеграм-канал "Український Діалог".

На відео зафіксовано момент зіткнення Mercedes на високій швидкості, який при спробі об'їхати автобус виїхав на зустрічну смугу та врізається у Volkswagen, розбиваючи його на друзки. У розпорядженні журналістів також виявилося відео з камер всередині автобуса, який теж став учасником ДТП.

Журналісти нагадали, що Собчак поспішала до місцевого аеропорту.

У результаті автокатастрофи пасажирка Volkswagen померла на місці, ще 2 людини потрапили до лікарні. Телеведуча не підійшла до потерпілих, а сіла в інше таксі та поїхала в аеропорт. Її поведінка викликала обурення соціальних мереж. Сама вона пояснює це тим, що нічим не могла допомогти та не хотіла заважати робітникам служб порятунку виконувати свою роботу.

КОНТЕКСТ

Аварія за участю Собчак трапилася увечері 9 жовтня у Сочі. 39-річна ведуча прямувала в аеропорт, коли її автомобіль вискочив на зустрічну смугу та зіткнувся у лоб з іншим автомобілем.

У ньому знаходилися троє людей: водій і дві молоді жінки, які приїхали у Сочі на відпочинок. Одна з пасажирок, 35 років, померла на місці, друга, 28 років, пішла з життя вже у лікарні.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Собчак показала сина-підлітка Платона: "Як він сильно схожий на дідуся Анатолія".

Ми також писали, що син Єфремова відповів Собчак, чому не приїхав на місце ДТП до батька.

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини