20 вересня 2021, 10:11

Медведєв не з'явився на святкуванні "перемоги" "Єдиної Росії" – названа причина

Екс-президент РФ і прем'єр-міністр Дмитро Медведєв не приїхав святкувати перемогу на виборах до Держдуми "Єдиної Росії".

Медведєв не з'явився на святкуванні "перемоги" "Єдиної Росії" – названа причина

К слову, Владимир Путин также не появился на торжестве - он находится на самоизоляции, которая не помешала ему в присутствии операторов и фотографов публично проголосовать.

Увечері 19 вересня глава "Єдиної Росії" Дмитро Медведєв не з'явився на святкуванні перемоги своєї політичної сили на виборах до Держдуми РФ.

Глава генради партії Анатолій Турчак оголосив, що Медведєв захворів: у нього "сильний кашель".

"Він сьогодні не зміг бути разом з нами", - сказав Турчак.

До речі, Володимир Путін теж не з'явився на святкуванні: він знаходиться на самоізоляції, яка не завадила йому у присутності операторів і фотографів публічно проголосувати.

Нагадаємо, 15 січня 2020 року Дмитро Медведєв офіційно покинув пост прем'єр-міністра Росії. За деякими даними, про рішення Путіна він дізнався за кілька годин до січневого послання президента РФ, де було оголошено про підготовку до конституційної реформи.

За іншими даними, Путін повідомив свого колишнього друга про підготовку рокіровки у владі 12 січня.

Після відходу від влади Медведєв зникнув з радарів ЗМІ, хоча продовжує очолювати "Єдину Росію".

Як повідомлялося раніше, 19 вересня в РФ о 20:00 за місцевим часом завершилося голосування на виборах до Державної Думи. Виборчі комісії почали підрахунок протоколів. Поки лідирує "Єдина Росія", КПРФ, ЛДПР, "Нові обличчя" та "Справедлива Росія - За правду".

Журналіст Роман Цимбалюк не впевнений, що у майбутньому Путіну потрібно буде голосування. Кремль вже привів до влади людей, які готові на все, щоб утриматися у кріслі.

А голова партії "Справедлива Росія - За правду" Сергій Миронов погрожує владі через масові порушення на виборах у Держдуму РФ.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини