17 вересня 2021, 22:50

На годиннику Путіна помітили дивну закономірність

Наручний годинник президента Росії Володимира Путіна з невідомих причин відстає на тиждень.

На годиннику Путіна помітили дивну закономірність

Наручний годинник президента Російської Федерації Володимира Путіна з невідомих причин відстає на тиждень. На фотографіях і відеозаписах, де глава Кремля, як стверджують у його прес-службі, відображений у момент онлайн-голосування на виборах до Держдуми вранці 17 вересня, президентський годинник показує дату 10 вересня, а час - 15:24.

Перше, що спадає на думку при спробі пояснити виявлену дивину, постановність поширених кадрів. Цілком могло бути, що відеозапис був зроблений заздалегідь і видан за нібито сьогоднішнє голосування Путіна. Це, звичайно ж, порушення норм чинного законодавства, оскільки російські закони не передбачають ніякого дострокового онлайн-голосування, але у Кремлі спокійно могли закрити на це очі.

Однак ця версія не знаходить свого підтвердження через інші знімки, опубліковані Кремлем 17 вересня, у тому числі з онлайн-наради лідерів країн ШОС. На них годинник Путіна також показує 10 вересня.

Але і це не все. Журналіст телеканалу "Дождь" Данило Сотников звернув увагу, що годинник Путіна відстає вже далеко не перший день. Так, у відеорепортажі з військових навчань "Північ" на полігоні у Нижегородської області, які президент РФ відвідав 13 вересня, його годинник показував 6 вересня.

Таким чином, можна зробити висновок, що наручний годинник Путіна відстає на тиждень, проте залишається загадкою, з чим це пов'язано.

Раніше користувачі Мережі прийшли до висновку, що самоізоляція президента РФ відрізняється від самоізоляції звичайної людини. Путін брав участь в онлайн-голосуванні у присутності знімальної групи та фотографів.

Крім того, Путін пішов на самоізоляцію 14 вересня через нібито виявлені випадки зараження коронавірусом у його оточенні. При цьому ряд експертів підозрює, що справжньою причиною раптового зникнення президента Росії може бути його катастрофічна втома.

Автор: Артем Малиновский

Останні новини