21 листопада 2023, 14:57

"Росія продовжує це робити", – Гордон розповів, що має зробити Європа, щоб не загинути

Дмитро Гордон звернув увагу на колосальну проблему, яка існує в Європі та буде тільки загострюватися, якщо нічого з цим не робити.

"Росія продовжує це робити", – Гордон розповів, що має зробити Європа, щоб не загинути

Росія хоче наповнити мігрантами всю Європу, щоб просто її обнулити. Вона це робила та продовжує робити донині, тому європейці мають діяти вкрай рішуче, якщо не хочуть загинути.

Таку думку висловив український журналіст і військово-політичний оглядач Дмитро Гордон під час спільного стріму з Василем Головановим.

"Ми ж бачимо, що вони (росіяни - ред.) влаштували кілька років тому, коли з Африки, з арабського світу сотні тисяч незаконних мігрантів хлинули до Європи. Потім вулицями німецьких міст жінки просто не могли ходити, бо їх ґвалтували. Ми ж пам'ятаємо це добре. Але європейці - лопухи, я вважаю. Які мігранти? Треба було закрити лавочку, та все", - сказав експерт.

Потім Гордон похвалив Фінляндію, яка планує повністю закрити кордон для росіян. "Я взагалі фінів люблю. Вони спокійні, розважливі, але дуже тверді", - зазначив аналітик.

За словами журналіста, усі європейці мають сказати: "Ми прийматимемо тільки тих, кого хочемо приймати, а тих, хто до нас прийде незаконно, спочатку будемо газом труїти, а потім відстрілювати". Їм потрібно показати, що вони на це здатні, та тоді все припиниться.

"Я взагалі вважаю, якщо Європа не хоче загинути, вона повинна всіх, хто незаконно живе на її території, цілеспрямовано відловити та вислати туди, звідки вони приїхали. Краще витратити на це гроші, ніж потім харкати кров'ю", - зауважив Гордон.

Потім експерт підкреслив, що всі ці люди у переважній більшості не набувають європейських цінностей і не стають частиною європейської культури, а лише створюють "гетто", яке є джерелом небезпеки для корінних європейців.

Нагадаємо, Ель Мюрид заявив, що агресивна політика Путіна позбавила Росію преміального газового ринку Європи.

Раніше у Bloomberg повідомили, що стратегія Путіна знову провалилася, та Європа уникне дефіциту газу взимку.

Автор: Дмитрий Гордон

Останні новини