4 серпня 2022, 11:58

Кримський міст підлягає знищенню – аналітик озвучив труднощі воєнної операції

Михайлов розповів, що проведення операції зі знищення Кримського мосту потребує серйозної підготовки.

Кримський міст підлягає знищенню – аналітик озвучив труднощі воєнної операції

Знищення Кримського мосту, основної артерії постачання техніки та живої сили противника, вимагає розроблення військової операції високої складності. Думку щодо цього питання в ефірі "Радіо НВ" висловив військовий експерт Кирило Михайлов.

Військова операція, спрямована на знищення такого складного інфраструктурного об'єкта як Кримський міст, не може обійтися застосуванням виключно далекобійних ракет ATACMS. Потрібне використання БПЛА й авіації, можливо, виникне потреба у проведенні наземного десантування.

"Питання вимагає рішення, і застосування далекобійних ракет – пріоритетний вибір. Підготовча робота насправді набагато складніша, ніж просто натиснути пускову кнопку", - наголосив Михайлов.

Дуже важливо вивести з ладу ППО, що забезпечує досить щільний захист об'єкта. Для цього необхідно використовувати ракети GMLRS, які вже довели свою ефективність у справі знищення радіолокаційних станцій і РЕБ супротивника. Тільки грамотно побудована підготовка дозволить ефективно застосовувати далекобійні балістичні ракети ATACMS, постачання яких очікується найближчим часом.

Раніше Жданова висловив свою думку, як звільнення Херсонської області відкриє плацдарм для наступу на Крим, що надалі дозволить ЗСУ провести операцію зі знищення Керченського мосту.

На думку політолога Давидюка, знищення мосту до Криму допоможе отримання далекобійних ракет HIMARS з дальністю поразки до 300 км.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Сеть

Останні новини