28 липня 2022, 10:47

Окупанти стоять перед складним вибором на фронті: Федоров про ситуацію на Херсонщині

Окупанти можуть або перекинути з Донбасу частину військ на Херсонщину, або ж повністю залишити регіон.

Окупанти стоять перед складним вибором на фронті: Федоров про ситуацію на Херсонщині

Військовий експерт Юрій Федоров вважає, що окупанти можуть або перекинути з Донбасу частину військ на Херсонщину, або ж повністю залишити регіон, інших варіантів у них просто немає. При цьому він наголосив, що і ці два варіанти є для РФ програшними.

Учора, 27 липня, у прямому ефірі на Апостроф TV військовий експерт розповів, чому ситуація із Херсонщиною для ворога вже програшна.

За його словами, більше половини російської армії, яка воює в Україні, перебуває на Донбасі. Перед ними стоїть чітке завдання від Путіна: вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Тоді у вересні у Путіна буде можливість відзвітувати перед своїм народом про якийсь "успіх" російської армії під час "спецоперації" в Україні. Однак концентрація більшої частини російської армії на Донбасі призвела до того, що Південний напрямок окупаційних військ ослаблений, чим і скористалися ЗСУ.

Перед українськими захисниками вже стоїть чітке завдання від глави України – звільнення правобережної частини окупованих територій Херсонщини.

Саме тому перед російським командуванням також стоїть дуже складне завдання.

Вони можуть перекинути частину військ із Донбасу на Південь, але не виключено, що у такому разі вони втратять і весь Донбас.

Якщо Кремль відмовиться перекинути підкріплення на правий берег Дніпра, то окупанти втратять цю частину Херсонщини.

Однак, який би варіант Путін не вибрав, всі вони провальні.

Військовий експерт Жданов має сумніви, що окупанти готові добровільно без бою здати правий берег Херсонщини.

Раніше військовий експерт Федоров пояснив, чому російське військове командування наказує бомбити мирні міста України.

Нагадаємо, згідно з даними британської розвідки, 49-а армія РФ виявилася повністю відрізаною від своїх сил, що знаходяться на лівому березі Херсонської області.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Сеть

Останні новини