21 липня 2022, 07:43

"Треба бити по території ворога", – Жданов розповів, як уникнути замороженого конфлікту

Військовий експерт Олег Жданов закликав завдавати ударів по військових об'єктах у Росії та Криму, інакше обстріли не припиняться.

"Треба бити по території ворога", – Жданов розповів, як уникнути замороженого конфлікту

Україні необхідно використати всі доступні можливості для знищення ворога. В інтерв'ю Дмитру Гордону Олег Жданов розповів про своє бачення завершення війни.

"Противника необхідно бомбити, завдавати вогневої поразки слід на всю досягнуту дальність зброї. Якщо цього не робити, то можна повторити 2014 рік, тобто створити ще одну версію замороженого конфлікту. Навіть якщо вийти на державний кордон, ситуація залишиться без змін. Обстріли будуть вічними", як ми бачимо у Сумській і Чернігівській областях. Це тому, що ворог відчуває свою безкарність. Треба робити так, як робить Ізраїль, де кожен араб, який біжить у бік кордону, наперед вважається терористом і підлягає знищенню", - наголосив експерт.

Удари по військових об'єктах необхідно завдавати і в окупованому Криму, у тому числі по мосту, що знаходиться у територіальних водах України.

"Крим - наша територія. Тут взагалі немає жодних обмежень. Ніхто не визнав анексії. Навіть ООН вважає півострів анексованим", - додав експерт.

Раніше повідомлялося, як Жданов дав оцінку ймовірного сценарію деоккупації Донецька, припустивши, що штурму міста проводитися не буде.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Олег Жданов

Останні новини