12 липня 2022, 07:56

Піонтковський оцінив шанс повторного наступу армії Путіна в Україні

Окупаційна армія РФ не здатна вдруге піти на Київ чи розпочати наступ на Львів, вважаєп олітолог і публіцист Андрій Піонтковський.

Піонтковський оцінив шанс повторного наступу армії Путіна в Україні

Через чотири місяці з початку повномасштабної війни проти України російська армія не в змозі окупувати великі міста України, такі як Київ, Львів чи Одеса. Загарбники максимум анексують якесь містечко в Україні, проте, після того як Захід налагодить масштабне постачання зброї, ситуація на фронті зміниться.

З таким припущенням виступив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський, повідомляє "24 канал".

"Єдиний план, який зараз є (у Путіна), можливо, захопити ще якесь містечко до того, як у повному обсязі прибуде західна зброя, а тоді знову мобілізувати всю свою агентуру", - заявив він.

На думку політолога, Путін закінчить своє правління, як і його попередники-диктатори. Швидше за все, на нього чекає або політична смерть, або фізичне усунення.

Раніше повідомлялося, що Путін не хоче, щоб будь-хто з його військових генералів набув медійної популярності, а потім вийшов з-під контролю і скинув його.

Тим часом Кремль знайшов спосіб компенсувати втрати у війні в Україні: зараз військове командування вербує до лав ЗС РФ засуджених за "тяжкими" статтями.

А кинуті до гущавини бойових дій буряти масово відмовляються від контрактів з російською армією та поступово повертаються на батьківщину.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Андрей Пионтковский

Останні новини