Піонтковський вказав на позитивний для України момент від визнання Путіним "ЛДНР"
Вчорашнє звернення Путіна – набір всього, що він уже тисячу разів повторював, стверджує російський політолог.

Андрій Піонтковський вважає, що ОРДЛО не потрібні були Путіну ні тоді, ні зараз. Вони його цікавили виключно як інструмент підпорядкування усієї України через Мінські домовленості.
Своїми думками публіцист поділився у відео, яке з'явилося на Youtube-каналі "Радіо Свобода Україна".
Президент РФ "зрозумів, що Україна не капітулює та не піддасться. Сьогодні він це усвідомив остаточно".
Глава Кремля боровся за цей інструмент тиску до останнього.
Проте в Україні організувалося суспільство, яке бореться з російською агресією, що остаточно провалило його план.
Усі 8 років Путін намагався "приєднати" Україну до ОРДЛО, переконаний політтехнолог.
"Від України він ніколи не відстане. Натомість тепер буде ясна картина: Москва окупувала Крим і Донбас, а не ось ця ситуація з фальшивими Мінськими угодами", - заявив Піонтковський.
Раніше публіцист говорив, що ще залишається відкритим питання про те, наскільки далеко війська РФ пересуватимуться на Донбасі та які цілі матимуть.
Нагадаємо, політтехнолог Олексій Голобуцький розповів про те, що буде надалі після визнання "ЛДНР".
Останні новини
"Я готовий на все. Завтра готовий", – САП показала листування Єрмака з ворожкою Веронікою Феншуй
15:48В Україні можуть підняти тарифи на електроенергію: в "Укренерго" назвали причини та кого торкнеться
15:10ГУР попередило про тривалу масовану атаку РФ по Україні, "Флеш" помітив особливість польотів БПЛА
13:30Сибіга заявив про розширення підтримки створення Спецтрибуналу для РФ: "Імпульс набирає обертів"
12:33