29 травня 2024, 10:14

Санкції проти РФ неефективні: у Дубаї зробили заяву – FT

Санкції з боку Заходу щодо РФ ніколи не зупинять торгівлю, а просто сповільнять економіку, заявили у Дубаї.

Санкції проти РФ неефективні: у Дубаї зробили заяву – FT

Голова Торгово-промислової палати Дубая Хамад Буамім заявив, що санкції з боку Заходу щодо РФ не закривають бізнес, а перенаправляють його в інше місце.

Санкції не можуть контролювати економіку країни, проти якої вони були введені. Щодо України, то санкції ефективні тільки на Заході, інформує ресурс Financial Times.

США та Європа впевнені, що Дубай став головним постачальником до РФ санкційного товару, особливо після того як до торговельних санкцій долучилася Швейцарія та всі нафтові компанії переїхали з Женеви до ОАЕ.

Однак останніми місяцями ОАЕ, як і низка інших країн, опинилися під тиском з боку Заходу.

Джерело пише, що США вже націлилися на низку банків ОАЕ, які на міжнародному рівні фінансують торговельні угоди. А Британія вже ввела санкції проти нафтової компанії Paramount Energy & Commodities DMCC. У Європарламенті поки що вирішили не виключати ОЕА із "сірого списку" країн, які допомагають РФ обійти санкції.

При цьому низка аналітиків та експертів стверджує, що РФ не вдається великими партіями випускати нову зброю. А у Фінляндії заявили, що санкції проти енергетичного сектору РФ коштували Кремлю втрати 34 млрд євро у 2023 році.

Раніше ми повідомляли, що Угорщина готова накласти вето на 14-й пакет санкцій ЄС щодо РФ.

Нагадаємо, Франція та Нідерланди хочуть ввести санкції проти всіх банків РФ, які допомагають військовому сектору.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини