18 лютого 2024, 16:02

"Зараз Путін почувається тріумфатором, скоро він "спробує на зуб" НАТО", – Ігаль Левін

Диктатор РФ Володимир Путін найближчим часом може спробувати атакувати країни-члени НАТО, попередив Ігаль Левін.

"Зараз Путін почувається тріумфатором, скоро він "спробує на зуб" НАТО", – Ігаль Левін

Захоплення української Авдіївки та безкарне вбивство Олексія Навального, найімовірніше, підстьобнуть диктатора Володимира Путіна до нової хвилі агресії. Побоюватися зараз варто країнам-членам НАТО, які межують із Росією або Білоруссю.

З таким тривожним попередженням виступив у своєму блозі офіцер Армії оборони Ізраїлю, військовий оглядач Ігаль Левін.

Він запевнив, що диктатору Путіну абсолютно начхати на величезні втрати, яких його армія зазнала під час захоплення Авдіївки. Йому важливий результат. І зараз він почувається тріумфатором.

Левін уточнив, що ліквідацією бунтівного ватажка ПВК "Вагнер" Пригожина Путін послав сигнал своєму оточенню. А ось убивство опозиціонера Олексія Навального було сигналом Заходу, точніше, країнам G7. Диктатор демонстрував їм, нібито є господарем становища та може робити все, що хоче.

За даними Левіна, Путіна не лякають санкції та ізоляція. Для нього головне - це стабільність вертикалі влади та лояльність армії та силовиків.

"Почуття тріумфу, безкарності... розігріває апетити, тому у мене немає ні краплі сумнівів, що скоро РФ спробує нові, не найтиповіші ходи, а також напевно спробує НАТО на зуб", - попередив ізраїльський військовий.

Він підозрює, що Путін зважиться на гібридну агресію проти однієї з країн Альянсу у розпал президентських виборів у США. Америка у цей момент буде найбільш слабкою.

Левін вважає, що Путін може, зокрема, нацькувати своїх найманців на Литву або Польщу. Мета - ткнути НАТО та подивитися, якою буде реакція.

"А коли Захід його запитає, що це за фігня, Путін потисне плечима та відповість: якісь "бандерівські" найманці... Вам не подобається? Ну тоді припиніть підтримувати Україну та дайте нам закінчити цю війну, якщо не хочете, щоб усі ці незрозумілі озброєні люди до вас лізли. Це типовий почерк Кремля", - розповів Левін.

Раніше Яковина пояснив, що Путін хотів сказати Заходу вбивством Навального.


Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.


Автор: Игаль Левин

Останні новини