24 серпня 2023, 09:12

Невзоров про вбивство Пригожина та фатальну помилку Путіна: "Він довів свою дурість"

На думку Олександра Невзорова, "вагнерівці" мститимуть Путіну за теракт, організований проти їхнього ватажка.

Невзоров про вбивство Пригожина та фатальну помилку Путіна: "Він довів свою дурість"

Відомий блогер, журналіст і політичний експерт Олександр Невзоров у своєму ТГ-каналі прокоментував убивство засновника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина. На його думку, немає жодного сумніву у тому, що це справа рук російського президента-диктатора Володимира Путіна та це була його велика помилка.

Також експерт розмістив у своєму YouTube-каналі новий випуск передачі "Екстракт", у якому також висловив думку з приводу катастрофи літака Пригожина.

"Путін укотре довів свою дурість і необізнаність.

Він продовжує вірити все тій самій старперській команді, яка йому у 2022-му обіцяла "Київ за 3 дні", а у 2014-му "легкий віджим Донбасу".

Ці ж люди поручилися йому, що "вагнерівці", позбавлені ватажків, будуть нешкідливими та розсіються", - підкреслив експерт.

На думку Олександра Глібовича, авіалайнер, у якому летів Пригожина, настільки відверто, цинічно та неприкрито збили за допомогою ППО, що це пахне не просто стратою, а показовою стратою. Це було дуже демонстративно, ніби Путін хотів, щоб бойовики з пригожинської ПВК зрозуміли, хто саме розправився з ним і з якої причини.

Утім, переконаний Невзоров, у цьому-то і полягає фатальна помилка Путіна. На його думку, далеко не всі "вагнерівці" змиряться з ліквідацією вождя - багато хто почне мстити.

"Серед "вагнерівців" є щонайменше три дуже лютих персонажа, які будуть за Пригожина мстити. І вони дещо вміють.

Не факт, що спроба відплати буде вдалою, але вона буде неодмінно", - вважає він.Нагадаємо, увечері у середу, 23 серпня літак, що належав Євгену Пригожину, під час польоту з Москви до Санкт-Петербурга зазнав аварії у Тверській області РФ. На борту авіалайнера було 10 осіб, усі загинули. Уперше загибель Пригожина побічно підтвердив офіційний орган Росії Росавіація.

Цікаво, що літак Пригожина впав усього за 50 км від резиденції Путіна на Валдаї.

До речі, що серед пасажирів літака, що розбився, значився не тільки сам кухар, але і його права рука Дмитро Уткін.

Додамо, після звістки про загибель Пригожина у таборі "вагнерівців" у Білорусі почався активний рух.


Автор: Александр Невзоров

Останні новини