”Є два варіанти”, – експерт вказав на важливий момент в історії з "атакою дронами" Севастополя
Севастополь, який уночі нібито був атакований дронами, знаходиться майже за 300 км від території, підконтрольній ЗСУ.

У ніч на 29 жовтня жителі Севастополя чули потужні вибухи. Згідно з офіційною версією окупантів, ЗСУ нібито кілька годин атакували бухту дронами.
Ситуацію прокоментував у Telegram російський військовий оглядач Анатолій Несміян (Ель Мюрід).
Інцидент був такий серйозний, що до ранку окупанти були змушені перекрити рейд через Севастопольську бухту. Там заборонено рух катерів і поромів.
"Взагалі цікава історія", - написав Мюрид.
Він нагадав, що окупований Севастополь знаходиться на південній частині Криму на значній відстані від території, яка контролюється українськими військами. Передбачувані БПЛА для атаки мали перетнути відстань як мінімум 260 км.
"Виходить, що або у ЗСУ на озброєнні з'явилися нові системи, здатні працювати на видаленні майже у три сотні кілометрів, або атаки керуються безпосередньо з кримської території", - розповів російський блогер.
Раніше Діалог.UA повідомляв, що "армію дронів" ЗСУ поповнили 20 ударних БПЛА Warmate.
Ми також писали, що чергова "бавовна" сталася у Криму: вибух на військовій базі РФ у Севастополі.
Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.
Останні новини
СБУ запобігла спробі коригування атак РФ на важливі енергооб'єкти: агентка ФСБ затримана на гарячому
12:06У Києві затримали чоловіка, через якого вибухнула посилка на "Укрпошті": поліція розкрила деталі
11:01Костенко обурився питаннями про Покровськ і розставив усі крапки над "і": "І ГУР нам доповідало"
10:27"Є справи важливіші", – Financial Times розкриває справжні причини зриву зустрічі Трампа та Путіна
10:03РФ створила загрозу ядерній безпеці України: пошкоджено важливі підстанції – МАГАТЕ б'є на сполох
09:20Лідер КНР Сі планує зустрітися з главами трьох країн: експерти озвучили найважчу з них – Reuters
07:55Кремль поставить "під рушницю" всіх "білих хакерів" – непокірним загрожуватиме кримінальне покарання
07:42