11 травня 2022, 09:29

Танки-камікадзе та "кадировці" у загороджувальних загонах: Чернєв про ситуацію на Південному фронті

На Південному напрямку армія РФ вичерпала свій наступальний потенціал і починає окопуватись.

Танки-камікадзе та "кадировці" у загороджувальних загонах: Чернєв про ситуацію на Південному фронті

Російська армія практично зупинила спроби прорватися вперед на Півдні України. Там наступальний потенціал ворога практично вичерпано, а бойовий дух окупантів зламаний.

Про це розповів у Facebook депутат Верховної Ради Єгор Чернєв за підсумком поїздки на передові позиції ЗСУ на цьому напрямку.

"Орки досягли максимуму своїх наступальних можливостей і зараз намагаються воювати в основному артилерією. Гатят, не шкодуючи снарядів", - розповів нардеп.

За його даними, для виявлення передових позицій ЗСУ окупанти використовують тактику "танків-камікадзе". Росіяни посилають на ділянки, що їх цікавлять, невеликі групи "гарматного м'яса", щоб подивитися, звідки прилетить удар. Українські захисники вже навчилися знищувати таких російських камікадзе, не видаючи основних опорних пунктів.

На Південному напрямку, за словами Чернєва, бойовиків із ОРДЛО немає, там воюють виключно російські солдати.

"Б'ються ще гірше, бояться ще більше. Як розповідають полонені, вперед їх жене лише страх перед "кадировцями", які загрожують розстрілами відмовникам. Доходило до того, що орки приходили до місцевих жителів і просили їх сховати від своїх, доки не підійдуть ЗСУ та не заберуть їх у полон", - розповів депутат Ради.

Загалом, за його даними, війна на Херсонському, Запорізькому, Миколаївському фронтах перетворюється на позиційну фазу. Окупанти починають окопуватися, готуючись до затяжного конфлікту.

А ЗСУ тим часом нарощують сили для великого контрнаступу, концентруючи на лінії фронту західне озброєння. Чернєв не сумнівається, що південну частину України буде повністю звільнено.

"Наші очікують західного важкого озброєння та далекобійної артилерії, щоб почати їх випалювати звідти, а також руйнувати логістику поставок палива та боєприпасів. І ра*істи неодмінно втечуть. Вони завжди біжать, як тільки починають нести великі втрати. І тоді ми перейдемо в контрнаступ. А Херсон, Каховка, Скадовськ та інші міста та села будуть звільнені. Без варіантів", - констатував депутат Ради.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що на околицях Херсона окупанти підпалили лісопосадки, очерети та дачі, боячись українських партизанів.

Ми також писали, що склад ЗС РФ під Херсоном горів і вибухав – у окупантів десятки "двохсотих", ЗСУ просуваються.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятись від авторської.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Сеть

Останні новини