7 лютого 2022, 17:44

"Вже складно приховувати", – у Мережі звернули увагу на фото незвичної поведінки Путіна

Путін намагається зберігати максимально можливу дистанцію, що впало у вічі журналістам.

"Вже складно приховувати", – у Мережі звернули увагу на фото незвичної поведінки Путіна

Російський президент Володимир Путін настільки боїться заразитися коронавірусом, що не допускає до себе ближче 10 кроків не лише росіян чи своїх міністрів, а навіть іноземних лідерів. Журналісти LB.ua зібрали найбільш комічні фотографії та відео зустрічі, на яких глава Кремля намагається триматися якнайдалі від сторонніх людей.

У добірку фотографій потрапили зустрічі з президентом Ірану Ібрагімом Райсі, переговори з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном, а також церемонія вручення держнагород у Кремлі 2 лютого 2022 року.

За даними журналістів телерадіокомпанії BBC, ті, хто зустрічається з Володимиром Путіним, регулярно проводять по кілька тижнів у кремлівських санаторіях і пансіонатах на самоізоляції.

За даними російських експертів, Путін побоюється заразитися коронавірусом, оскільки через вік він входить до групи підвищеного ризику. Восени наступного року Путіну виповниться 70 років.

Російський президент стверджує, що отримав щеплення від захворювання, проте жодних додаткових подробиць щодо його вакцинації Кремль не розголошує.

Раніше стало відомо, що почет президента РФ Володимира Путіна не зміг поїхати на відкриття Олімпіади. Склад делегації скоротили через коронавірусні обмеження.

Путін відзначився дивним вчинком під час виходу збірної України на відкритті Олімпіади. Президент РФ прикинувся сплячим.

Автор: Сеть

Останні новини