18 июня 2024, 05:00

Як знайти будь-які запчастини з авторазборки без метушні, зустрічей і дзвінків

Найскладніше в торгівлі вживаними запчастинами — їх класифікація і демонтаж, тому продавці не поспішають це робити.

Як знайти будь-які запчастини з авторазборки без метушні, зустрічей і дзвінків

Від цін на нові оригінальні автозапчастини очі лізуть на лоб, а аналоги не набагато дешевше, при тому, що якість і навіть сумісність останніх — під знаком питання! Для багатьох автовласників саме вживані запчастини стають вирішенням проблеми, адже це можливість отримати пристойну якість у рамках обмеженого бюджету. Але й тут встає перешкода, бо авторазборка не крамниця.

Пошук і купівля на авторазборках онлайн — мрія чи реальність?

Ще декілька місяців тому на це запитання існувала тільки одна відповідь: «Ні, синку, це фантастика». Але з того часу відбулося глобальне оновлення каталогу авторозборок на Автопро. Відтепер процес пошуку і купівлі будь-яких вживаних запчастин настільки ж легкий і зручний, як і нових.

Як було раніше і як зараз

Найскладніше в торгівлі вживаними запчастинами — їх класифікація і демонтаж, тому продавці не поспішають це робити. Зазвичай у інтернет потрапляли оголошення тільки про наявність автомобіля-донора, а вже далі від покупців очікувались дзвінки з запитами на ту чи іншу запчастину. Але цей процес був незручним для обох сторін: продавцям доводилося постійно висіти на телефоні і відповідати на повторювані запити; покупцям — робити багато дзвінків і отримувати відмови, бо цю запчастину вже забрали, а тієї — навіть не було.

Сервіс віртуальної розборки від Автопро надає продавцям революційну можливість отримати список запчастин, які в них є на продаж. А це значить, що покупці можуть знайти кожну з цих запчастин через пошук на головній сторінці сайта, так само як і будь-яку нову деталь! Достатньо лише вказати код виробника або назву і характеристики авто, після чого не забути поставити прапорець біля позначки «б/у».

Але багатьом зручніше шукати необхідні деталі за автомобілем-донором, особливо коли триває масштабна реставрація і запчастин треба багато. На Автопро це теж не проблема, бо для цього існує спеціальний каталог «Авторозборки», куди потрапляють всі автомобілі на розборку. А ось після того, як авто знайдено, замість того щоб телефонувати продавцю, ви можете просто розгорнути прайс-лист з усіма запчастинами у наявності і додати потрібне у кошик.

Звісно, для цього треба, щоб продавець «розібрав» свій автомобіль, але користувачі сервісу «Авторозборка» охоче це роблять, адже це стимулює продажі, економить час і — головне — це дуже легко на відміну від ручної праці «по старинці».

Последние новости