11 июня 2024, 15:55

Енергоатом готує енергоблоки до безперебійного електропостачання в осінньо-зимовий період 2024/2025

Ремонтна кампанія відбувається щороку відповідно до графіків, які складаються Укренерго та затверджуються Міністерством енергетики України.

Енергоатом готує енергоблоки до безперебійного електропостачання в осінньо-зимовий період 2024/2025

«Сьогодні, коли більша частина генерації розбита внаслідок російських ракетних обстрілів, атомна енергетика продовжує стабільно забезпечувати українські домівки та промисловість електроенергією, як протягом літнього, так і – особливо – осінньо-зимового періоду. Саме тому вчасне проведення планово-попереджувальних ремонтів на атомних енергоблоках надважливе. Але більш важливим є перевантаження ядерного палива. В період ремонту відпрацьоване ядерне паливо вивантажується з реактора, а свіже завантажується в нього. Це забезпечує подальшу роботу енергоблоку протягом близько одного року з моменту перевантаження», говорить керівник АТ «НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

Очільник Компанії вчергове відзначив важливу роль українських атомників, адже завдяки їхній фаховості та високій кваліфікації вдалося суттєво скоротити строки планово-попереджувальних ремонтів та оптимізувати усі процеси. ????

«Наші фахівці працюють цілодобово, відповідно до регламенту та дотримуючись усіх безпекових норм. Завдяки цьому протягом минулого опалювального сезону, ефективність роботи всіх 9-ти атомних енергоблоків, що працюють на підконтрольній Україні території, сягнула понад 100%. В холоди вони безупинно виробляли електроенергію», – наголосив Петро Котін.

Він додав, що саме завдяки вчасно і якісно проведеній минулорічній ремонтній кампанії, опалювальний сезон 2023/2024 року вдалось пройти без масових відключень та перебоїв з електропостачанням. І це попри суттєве руйнування енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів!

Енергоатом працює для України та українців!

Последние новости