Вплив мистецтва та культури на сучасне суспільство
Культура – джерело сили суспільства. Культура як спосіб самоідентифікації та об’єднання. Чи є необхідність підвищувати культурний рівень держави та кожної людини окремо.
Культура – життєва сила суспільства. Вона містить народну:
●Історію;
●мистецтво;
●традиції;
●самобутність.
Культура покращує якість життя та висвітлює соціальний досвід поколінь. Вона дає кожній людині окремо знання про світ. Культура є своєрідним живим організмом, який постійно змінюється та розвивається. Вона важлива для людини та суспільства загалом.
Громадянин стає частиною суспільства в той момент, коли він чітко засвоює знання, мову, цінності, норми, звичаї та традиції народу, соціальної групи і всього людства. Культура допомагає:
●Виражати творчість,
●формувати індивідуальну самобутність
●підсилювати відчуття належності до суспільства.
Культурний досвід надає можливості для цікавого дозвілля, розваг (в тому числі отримання насолоди від гри у vip casino), навчання та обміну досвідом. Театри, музеї, концерти, виставки, кіно – все це є засобами об'єднання людей.
Культура – вибір добрих особистостей
Культура навчає людину бути толерантною та розуміти інших. Мистецтво дозволяє комунікувати навіть тим, хто спілкується різними мовами. Дає можливість побачити рівень і якість життя держави. Фестивалі та виставки:
●Об'єднують людей;
●допомагають соціальній інтеграції;
●розширюють можливості громад;
●підсилюють почуття гордості за власну країну.
Підвищення культурного рівня економічно вигідно, він формує робочі місця. Культура робить внесок у туристичну індустрію. Чим більше цікавих локацій (виставок, заходів, фестивалів культурних пам'яток) є в країні, тим більша кількість людей зацікавлюється відвідати державу.
Частина самосвідомості
Культура надає відчуття належності до конкретної групи і самоідентифікує людину. Самосвідомість полягає у розумінні власної індивідуальності. Такі люди не лише усвідомлюють власні переваги і цінності, а й навчаються адаптуватися та поважати культуру інших. Сприяє створенню непохитних цінностей і переконань. Людина, що поважає власну культуру, залюбки вивчає інші, вносить нововведення у власну і творить захоплюючі речі.
Цифрова революція значно змінила культурну галузь. Зросла кількість подій і їх учасників, з'явилися форми взаємодії між мистецтвом та суспільством. Культура стала більш інтерактивною. Цифрові технології дозволили людям самостійно виробляти, публікувати, розповсюджувати, продавати та споживати власні творіння.
Мистецтво набуває нових форм, наприклад, медіа-арт, в якому поєднуються наука, мистецтво та сучасні технології. Він охоплює різноманітні жанри: світлове, цифрове, інтерактивне мистецтво та ін. Розвиток ультрасучасних технологій і їх вплив на повсякденне життя стали стимулом для художників освоювати нові медіа та створювати унікальні, суперсучасні твори.
Велика кількість різноманітних проєктів приносить містам значні соціальні, культурні та економічні вигоди, сприяє покращенню міжнародного іміджу. Маленькі міста, які раніше не мали туристичного потенціалу, отримали змогу піднятися на новий рівень.
Последние новости
Сазонов предупредил, что на фронте повторяется ситуация февраля 2022 года только с большим нюансом
08:37В РФ военный "УРАЛ" протаранил автобус с ранеными оккупантами, увеличив потери российской армии
18:49Тамар рассказал о "моменте невозврата" для Путина, который точно произойдет: "Так это работает"
18:46Убеждал офицеров, что "помощь от РФ уже в пути": стало известно о последних часах Асада в Сирии
16:52Армия РФ во время штурма подорвалась на минном поле ВСУ на Курщине: россиян снесло взрывами - СМИ
16:00