10 марта 2023, 04:43

Якість та натуральність – і все в одному десерті від ТМ «Ласунка»!

Коли необхідна перерва від буденності та хочеться на мить забути про усі негаразди – на допомогу прийде насолода смаком від улюбленого десерту.

Якість та натуральність – і все в одному десерті від ТМ «Ласунка»!

Адже саме таке відчуття легко подарує чудовий пломбір.

Тож пропонуємо вашій увазі нове морозиво від компанії «Ласунка» – українського виробника з більш ніж 25-ти річним досвідом у виробництві крижаних десертів.

Опираючись на власні знання та досвід, компанія у співпраці із людиною, якій гарантовано довіряють українські матусі – відомим доктором Комаровським створила морозиво, що увібрало в себе усі переваги солодкого десерту та зробило його не тільки смачним, але і корисним.

«100 пломбір ДСТУ 4733» – морозиво, що стовідсотково відповідає головному стандарту якості України – ДСТУ 4733 і його назва це підкреслює.

Адже у складі «100 пломбіру ДСТУ 4733» лише натуральні інгредієнти, тому присутність рослинних жирів, консервантів, барвників або будь-яких «Е» абсолютно виключена.

Тільки якісні складові: молоко «екстракласу», вершкове масло, яєчний жовток, цукор! Саме це дозволило новому пломбіру компанії «Ласунка» вирізнитися серед інших, маючи не тільки гармонійний та збалансований смак, а й бути корисним, завдяки своїй натуральності.

Тож якщо ви досі вагаєтесь, яке саме купити морозиво – робіть ставку на користь створену за суворим стандартом якості. Та з любов’ю.

Последние новости