23 ноября 2018, 22:30

Чорна п'ятниця в Україні

День грандіозних знижок (23 листопада) з нетерпінням чекають у всьому світі. Українські бренди теж анонсували переліки знижок, які вони зроблять на свої товари. Українців чекають дійсно привабливі пропозиції і величезна кількість маркетингових прийомів. Першими потрібно обов'язково скористатися. А другі краще проігнорувати

Чорна п'ятниця в Україні

Статистика свідчить про те, що інтерес у світі до цієї події зріс більш ніж в два рази. Це сталося за останніп'ять років. Дослідження платформи Black Friday Global показують, що знижки перевищують 70% від первісноївартості товарів. Це змушує людей витрачати великі суми, купуючи про запас або товари, від яких вони раніше відмовлялися через їх дорожнечу.

За даними Black Friday Global в Україні близько 88% населення знають про існування «Чорної п'ятниці». Вітчизняні магазини стали брати участь у всесвітньому русі знижок тільки в 2014 році. У нинішньому шопінгу по знижкам готові взяти участь понад 30% українців.

Як і що купують українці?

Покупки плануються заздалегідь. Вони будуть робитися в реальних магазинах і в онлайн-режимі через Інтернет. Середньостатистичний українець планує витратити на шопінг в Чорну п'ятницю не більше 3 тисяч гривень. Для порівняння. Середній поляк витрачатиме близько 170 доларів, білорус - 150 доларів, турок - 97 доларів, а казах - 64.

В Україні будуть купувати взуття, одяг, косметику та дитячі речі. Попит зросте і на електроніку. Максимальними будуть знижки на молодіжний одяг, взуття та аксесуари. Вони досягнуть межів 80%. На електроніку знижки будуть менше. Ціна знизиться на 15-20%.


Прийоми, які використовують магазини

Найчастіше магазини обманюють покупців, попередньо завищивши вартість товарів. У призначений день ціна опускається за нібито акцією. Популярний ще один прийом. Знижка оголошується тільки на моделі, які не користуються попитом. Найбільш ходові товари на цей період прибираються із залу, щоб не псувати враження про акцію.

Для того, щоб не попастися на такі хитрощі потрібно адекватно оцінювати запропоновану вартість товару, який збираєтеся купувати. Звертати увагу на рейтинг самого продавця та відгуки попередніх покупців, якщомова йде від онлайн-покупки. Для шопінгу в Інтернеті підійде і така порада. Краще замовляйте доставку кур'єром з можливістю оплати товару після його огляду. Так само діє і післяплата, якщо ви замовляєте доставку на поштове відділення.

Новини економіки і політики. Події в Україні. Думки про процеси, що відбуваються в світі. Все це відбивається на сторінках новинного порталу «24 канал». Шукайте тут найсвіжіші новини, достовірну інформацію і факти.

Последние новости